Добавить пост
Частые вопросы
Реклама у нас

Посиделки у Жанны

Старожил
+3290
|16 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата igor 84
Привіт Жанна, як ваші гарні справи?

Нормально дела. Только устала от всего вокруг...

"Мудрая жена устроит дом свой, а глупая разрушит его своими руками." (Прит.14:1)
Старожил
+7
|16 Мая 2024
1 Цитировать
Цитата Zhanna
Нормально дела. Только устала от всего вокруг...

добре хоч справи нормально, я теж трохи устав бо здоров'я з цією війною таке, трохи ізмождьонноє, добре шо тут на форумі є люди які просто живуть і з ними можна привітатися бо з деякими важко спілкуватися та й сенсу нема.
р хорошо хоть есть с кем поздороваться
God bless you

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|16 Мая 2024
1 Цитировать

слава Богу Жанна шо хоч ви не займаєтесь суперечками та політикою. є ще кілька адетватних людей і жінок і сестер у Христі які поводять себе нормально і духовно у Божому мирі та спокої.
р слава Богу за вас Жанна
Glory to God for those people and christians who can live normal and in peace

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+3290
|16 Мая 2024
1 Цитировать
Цитата igor 84
слава Богу Жанна шо хоч ви не займаєтесь суперечками та політикою

Ну, разделения ведь явно не от Бога! Это все - чисто человеческие желания. Поэтому и тяжело сохранять здравый рассудок в огне всеобщего хаоса и ненависти....

"Мудрая жена устроит дом свой, а глупая разрушит его своими руками." (Прит.14:1)
Старожил
+7
|16 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата Zhanna
Поэтому и тяжело сохранять здравый рассудок в огне всеобщего хаоса и ненависти....

так ви праві. настає час укріпитися і молитися. Божа любов врятує світ.
р Божья любовь спасет мир
Love will save the world

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+214
|16 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата Zhanna
Ну, разделения ведь явно не от Бога!

35 ибо Я пришел разделить человека с отцом его, и дочь с матерью ее, и невестку со свекровью ее.
(Матф.10:35)

Bible Preacher Ministries
Старожил
+7
|16 Мая 2024
1 Цитировать
Цитата Preacher
ибо Я пришел разделить человека с отцом его, и дочь с матерью ее

"І коли маю дар пророкування, і знаю всі таємниці, і маю всяке знання і всяку віру, так що можу й гори переставляти, та любові не маю, то я ніщо." (1 Коринтян 13:2).
Біжіть у свою дичайшу тему про прожжену совість і там собі виставляйте біблейські фрази і не чіпляйтесь до людей, якшо ви образите Жанну ми знайдемо спосіб притягнути вас до відповідальності.
нормальні люди з вами не хочуть мати справу і розмови ви вважаєте себе самим розумним а добра і любові від вас нуль.

виставляйте біблейські вірші для себе у своїх темах а Жанну провокувати не треба, і ображати не треба ні мене ні Жанну, може читаючі Біблію ви одного дня порозумнішаєте.
Ви знаєте шо з вами розмови обмежені і ви приперлись сюди у тему нашої сестри Жанни, ви приперлись умнічать, навчати життю, провокувати і шукати собі проблем. так от йдіть у свої теми і там умнічайте поки вас не зупинять добрі і розумні люди. з кожним вашим записом обстановка погіршується, духовна обстановка.
не шукайте собі проблем

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+214
|16 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата igor 84
з кожним вашим записом обстановка погіршується, духовна обстановка. не шукайте собі проблем
Цитата igor 84
провокувати і шукати собі проблем. так от йдіть у свої теми і там умнічайте поки вас не зупинять добрі і розумні люди
Цитата igor 84
ви приперлись умнічать
Цитата igor 84
Ви знаєте шо з вами розмови обмежені і ви приперлись сюди
Цитата igor 84
виставляйте біблейські вірші для себе у своїх темах
Цитата igor 84
нормальні люди з вами не хочуть мати справу
Цитата igor 84
ми знайдемо спосіб притягнути вас до відповідальності

І коли маю дар пророкування, і знаю всі таємниці, і маю всяке знання і всяку віру, так що можу й гори переставляти, та любові не маю, то я ніщо." (1 Коринтян 13:2)

Bible Preacher Ministries
Старожил
+7
|16 Мая 2024
1 Цитировать
Цитата Preacher
І коли маю дар пророкування, і знаю всі таємниці,

ідіть ідіть у свою тему і там собі виставляйте ваші дописи і цитати із Біблії. а тут дайте друзям передати вітання і обговорити свої дружні і актуальні новини

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+3290
|16 Мая 2024
1 Цитировать

Спасибо Игорь, за поддержку! НО я не расстраиваюсь от таких людей. Мне их попросту жалко. Наверняка ведь, не один год с Господом. Библию почти наизусть знают. Везде цитируют. А духа Христова так и не имеют! Книжники и фарисеи... Христа предавшие на распятие. Хорошо Тору знавшие. И весь Закон цитировать умеющие...

"Мудрая жена устроит дом свой, а глупая разрушит его своими руками." (Прит.14:1)
Старожил
+214
|16 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата Zhanna
НО я не расстраиваюсь от таких людей. Мне их попросту жалко. Наверняка ведь, не один год с Господом. Библию почти наизусть знают. Везде цитируют. А духа Христова так и не имеют! Книжники и фарисеи... Христа предавшие на распятие. Хорошо Тору знавшие. И весь Закон цитировать умеющие...

Если вы догадались, что я не первый год верующий и хорошо знаю Библию, то почему вам не пришло в голову, что ложные обвинения вам праведности не прибавят.

Надеюсь своих детей вы подобным вещам не учите?

Bible Preacher Ministries
Старожил
+7
|16 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата Preacher
Если вы догадались, что я не первый год верующий и хорошо знаю Библию

Кожному з нас треба шукати Бога і бажано кожен день, діти Жанни і Жанна буде жити гарно і добре і Бог їх багатьом речам навчить і покаже Свою волю і Свій план, Бог любить людей. Бог любить і вас, прітчер, і Бог хоче шоб ви знали Його і любили людей і брали приклад з Ісуса Христа. хай вам Бог допоможе у кожній добрій справі а злих справ і злих слів ми вас усі просимо уникати. також християнам бажано робити і говорити так як вчив Ісус і ще можна приймати до уваги слова Апостолів Петра і Павла а також Юди тільки не Юди Іскаріота а іншого Апостола Юди. ну і пам'ятайте шо день Господній прийде як тать вночі тобто треба бути готовим до зустрічі з Богом - Отцем і Творцем, Духом Святим, Вчителем і Наставником і Праведним Суддею. Бог любить вас, не засмучуйте Його

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|16 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата Preacher
вам праведности не прибавят

Праведність і святість і спасіння дає Син Божий, чомусь я думаю шо Жанна знає Ісуса хоча можливо не повністю а може і краще нас знає Ісуса. Не засмучуйте будь ласка Духа Святого, Бог хоче щоб ми Його славили і прославляли і молилися Йому

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|16 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата Preacher
ибо Я пришел разделить человека с отцом его, и дочь с матерью ее,

я б вам порадив по Слову Божому - Бути вірним Богу і Слову Божому і передавати слово Боже без додатків і людських виправлень, проповідувати з любов'ю і добротою а не з сумом чи невдоволенням,бути прикладом вірності чистоти і милосердя перед Богом, поширю вати слово про Іісуса Христа, дотримуватись слова Божого у складний час і в інший будь який час, молитися за мудрість і Божу підтримку, покладати усю віру і надію на Бога. якшо коротко то так.

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+214
|16 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата igor 84
злих справ і злих слів ми вас усі просимо уникати

Возможно вы будете последовательным и процитируете хотя бы одно из злых слов, которое я возможно написал на этой странице или ветке в целом.

Ваши злые слова в мой адрес я процитировал выше.

Bible Preacher Ministries
Старожил
+7
|17 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата Preacher
я возможно написал

пишіть у своій темі про совість і нагадування. там ще шаркшипс заходить у темі уповання та зусилля то з ним дискутуйте. тут спілкування, спілкування друзів або знайомих. з миром Божим, бувайте

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|17 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата Zhanna
Ну, разделения ведь явно не от Бога

Так ви праві Жанна. Сьогодні день гарний і непоганий. погода нормальна і літо вже стучиться у вікна українців.
р лето уже стучится в окна
summer is near

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+3290
|17 Мая 2024
1 Цитировать
Цитата Preacher
Если вы догадались, что я не первый год верующий и хорошо знаю Библию, то почему вам не пришло в голову, что ложные обвинения вам праведности не прибавят.

Ну, во-первых, потому что вы - Старожил.

А во-вторых, только те, кто долго верующий, умеют сыпать цитатами из Слова направо и налево, забывая главное - милость!

"Ибо суд без милости не оказавшему милости; милость превозносится над судом." (Иакова 2:13)

Вы провоцирует Игоря на споры с вами или оправдания, думая, что вы - выше его! Духовное. А он - просто другой. Просто живёт с другими мотивами. Более эмоционально. Но ни он, ни вы, ни я - не лучше и не хуже друг дружки. Мы все просто очень разные! Именно таковыми мы задуманы Богом!

"Мудрая жена устроит дом свой, а глупая разрушит его своими руками." (Прит.14:1)
Старожил
+7
|17 Мая 2024
1 Цитировать
Цитата Zhanna
все просто очень разные

усі індивідуальні, як у кожного свої унікальні та оригінальні відбитки пальців так і думки в кожного свої і принципи життєві можуть бути однакові однак мислення може бути різним.
р Бог один а служения различньі. у каждого свое имя и своя фамилия
every person has its own name and surname

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|17 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата Preacher
Ваши злые слова в мой адрес я процитировал выше.

я вам смерті не бажав, ви писали перші про християнство і помилки людей. не треба подколювати людей і ловити на кожному слові. ви написали одне зауваження і отримали відповідь. мені зараз відповідати не обов'язково і мабуть не треба. будете писати і якшо будете підколювати або насміхатися то будете отримувати відповіді - ви розумієте які відповіді, не дуже приємні

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|17 Мая 2024
1 Цитировать
Цитата Zhanna
кто долго верующий, умеют сыпать цитатами из Слова направо и налево

багато  хто з християн і християнського керівництва знає шо слова із Біблії можна підбирати на свою користь і свій інтерес і на цьому багато яких релігійних справ робиться.
р стіхі із Бібліі многие христиане і руководители используют в своих целях и интересах
words from the Bible many christian leaders use on their interest

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|17 Мая 2024
1 Цитировать
Цитата Zhanna
Но ни он, ни вы, ни я - не лучше и не хуже друг дружки

Мир вашій оселі
р мир дому вашему

peace to your home

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|21 Мая 2024
0 Цитировать

хочу вислухати пораду та думки що робити людині якшо їй вручать або планують вручити повістку до війська. як шодо християнства і віри в Бога? шо робити віруючому християнину? шо робити людині Божій? як можна закінчити війни або як приблизити її закінчення?

р как насчет верьі в Бога когда планируют вручить военную повестку? как закончить войну или как приблизить ее конец?

what about war and how we can end the war? what to do when war letter is planned to give?

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|21 Мая 2024
0 Цитировать

як можна закінчити війну чи наблизити її кінець? кожен день хтось страждає і колись це має припинитися.Бог усе знає

р добро должно победить зло. слава Богу за Божье слово
Word of God can do many things

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+189
|22 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата igor 84
шо робити віруючому християнину?

Почитайте, що пише основоположник реформації та протестантизму, Жан Кальвін, про громадянське життя та військову службу віруючого. Дізнаєтесь його ставлення (що він віруючий надіюсь сумнівів немає) до цих двох норм життя - це, думаю, допоможе вам виробити здоровий погляд і тверезе ставлення до цих норм. Поможе опрацювати правильне ставлення до того, що відбувається

"Кальвін вважав допустимими війни та участь у них християн, але мав на увазі війни оборонні або ж походи проти «банд розбійників і бунтівників, які ..."

До речі, Кальвіна дехто називає "божий генерал".

ПС

Одразу, перечитайте його риторичні випади проти анабаптистів та унітаріїв. Мені незрозуміло ким він їх вважав... Поділіться

Никто не любит того, кто сам никого не любит.
Старожил
+7
|22 Мая 2024
2 Цитировать
Цитата sharkships
До речі, Кальвіна дехто називає

наскільки я розумію то Жан Кальвін не служив у війську. а розповідати про захисну війну то справа така не зовсім правдива і не благодарна. як я розумію війна вигідна тим хто на неї не йде і хто на неї йти не планує. будь яка війна це біда, це страждання і смерть. дияволу вигідна війна шоб губити і нищіти людей.
people dont like war and God dont like it too

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+3869
|22 Мая 2024
2 Цитировать

чи буде доказом на Суді -

"а мені так Кальвін написав."

Кальвін чи підтримає своїх послідовників...

-

невідомо, чому учив Кальвін. може, покаявся перед смертю.

але сучасне його вчення - це одне з напрямків сатанизму.

у великій небезпеці його послідовники... неуки у вірі, які про Бога і Його цілі та принципи навіть не чули. хай Бог їх милує - до пізнання Його!

Старожил
+3290
|22 Мая 2024
1 Цитировать
Цитата igor 84
як я розумію війна вигідна тим хто на неї не йде і хто на неї йти не планує.

Так. Нажаль ви праві. Будь-яка війна вигідна лише правлячій верхівці. Це вони або отримують собі нових крипаків та платників податків, або втрачають їх. Прості люди не отримують від війни нічого. Лише втрачають своє майно, життя та своїх близьких.

Не буває "справедливої війни", нажаль.

Крім того, лише у Старому Заповіті є розповіді про війни, завоювання та таке інше... У Новому ж Заповіті, Іісус казав віддати останню рубаху, якщо в тебе її хочуть забрати... Й не захищати ніякі матеріальні цінності, які не потрібні у Царстві Божому. Бо й він Сам віддав Своє життя заради нас....

Воювати християнин може лише з духами злоби піднебесної. Й ні в якому разі не з людьми, які мають якісь інші переконання.

"Мудрая жена устроит дом свой, а глупая разрушит его своими руками." (Прит.14:1)
Старожил
+7
|22 Мая 2024
1 Цитировать
Цитата Zhanna
Прості люди не отримують від війни нічого. Лише втрачають своє майно, життя та своїх близьких.

так це так, це правда

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|23 Мая 2024
0 Цитировать
Цитата Zhanna
Воювати християнин може лише з духами злоби

блаженні миротворці бо нарекуться синами Божими

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .

Посиделки у Жанны

Фото вставляйте н-р через сайт imageup.ru.  Нет русской клавиатуры - используйте транслит.

Если Вы зарегистрированы