Добавить пост
Частые вопросы
Реклама у нас

Курение и алкоголизм

Старожил
+2
|20 Ноя 2023
0 Цитировать

Я підняв цю тему з архіву тому що благочестя залишається актуальним. Хотілося шоб люди менше курили а пити алкоголь солдатам майже заборонено отож і в наш час це питання відкрите. Я зустрічаю курячих людей іноді кожен день іноді через день на вулиці або біля магазинів чи в інших суспільних місцях. Іноді можу попросити не курити або відійти від мене Якшо дим шкодить а він шкодить а ще дехто з прохожих іноді пьє пиво і водку. Люди деякі живуть а деякі виживають. Спасіння людей це і про віру і про спосіб життя.

Р вопрос актуален , спасение людей ето и про веру и про дела и про образ жизни.

Salvation is important

Бог є любов і Він любить правду, Бог есть любовь и Он любит правду, God is love and He likes truth, glory to Jesus Christ
Старожил
+2
|22 Ноя 2023
1 Цитировать

Більшість людей не любить пити алкоголь і курити табак, ті хто так робить обмануті та помиляються

человеку пить и курить - только себе и окружающим вредить

Alcohol and tobacco are bad and they are poison things

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+2
|7 Дек 2023
1 Цитировать

Багато російських солдат і інших людей курять і деякі п'ють алкоголь. це погано для усіх.
р русские скажите своим солдатам что хватит пить и курить и пусть они идут домой в рашу Богу молиться и жить как люди а не как злодеи и делать добро
Russians go home and believe in God and Gospel

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+1698
|8 Дек 2023
1 Цитировать
Цитата igor 84
русские скажите своим солдатам что хватит пить и курить и пусть они идут домой в рашу Богу молиться

Не вийде.. Їх пичкають наркотою (психотропами) і потім гонять на "м'ясні штурми". Мені розповідали наші хлопці з нуля, що таких косять з кулемета.. а інші лізуть зі "скляними очима" через мертві та стонучі криваві тіла своїх побратимів.. або навіть закопуються під ці окривавлені трупи, а потім вилазять і знову пруть під кулі. Це жесть! Бувало кажуть таке - ".. розстрілюєш орка буквально за 5-метрів від кулемета, а він безумно та безстрашно біжить прямо на кулемет".

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Курение и алкоголизм

Фото вставляйте н-р через сайт imageup.ru.  Нет русской клавиатуры - используйте транслит.

Если Вы зарегистрированы