Добавить пост
Частые вопросы
Реклама у нас

Ребёнок умер от обезвоживания

Старожил
olo
-833
|8 Июн 2023
0 Цитировать
Цитата us-lily
Біблія не обманює, тому замовкни

Вы её читали ?
Вот вам: Бывает ли в городе бедствие, которое не Господь попустил бы?

(Ам. 3:6). Так,что ...терпи красавица, ибо гнев человека не творит правды божьей.

Якова 1.20
не давайте дьяволу места в вашей жизни. ...  Эфесянам 4:27

“Во имя Господа, Бога Израиля: Михаэль справа от меня, Габриэль слева, Уриэль передо мной, Рафаэль позади меня, а над моей головой – Шехина Господня.”
Старожил
olo
-833
|8 Июн 2023
0 Цитировать
Цитата us-lily
я тебе не доб'ю,

Верится с трудом 

“Во имя Господа, Бога Израиля: Михаэль справа от меня, Габриэль слева, Уриэль передо мной, Рафаэль позади меня, а над моей головой – Шехина Господня.”
Старожил
+1928
|8 Июн 2023
0 Цитировать
Цитата olo
Верится с трудом

по вірі твоїй буде тобі дано

The good things come to those who wait...So, be patient!!!
Старожил
olo
-833
|8 Июн 2023
0 Цитировать
Цитата us-lily
по вірі твоїй буде тобі дано

Уже мне дано,поэтому здесь с вами...
и что я вижу
?

“Во имя Господа, Бога Израиля: Михаэль справа от меня, Габриэль слева, Уриэль передо мной, Рафаэль позади меня, а над моей головой – Шехина Господня.”
Старожил
+1928
|8 Июн 2023
0 Цитировать
Цитата olo
Уже мне дано,поэтому здесь с вами

і хто ж тебе так підбив?

The good things come to those who wait...So, be patient!!!
Старожил
+1698
|9 Июн 2023
3 Цитировать

Рашистські нелюди стріляють по затопленим ними поселенням, не даючи евакуюватися населенню.. Стріляють важким озброєнням по волонтерам і рятувальникам, які ризикуючи життям рятують людей та тварин знімаючи їх буквально с дахів будинків. Ці біснуваті рашистські покідьки, не пускают людей на підвищення на оккупированій ними території, де вони зараз поставили свої блок-пости. Обстрілюють артою пункти збору потерпілих на місціх підвищень, які рятуются від влаштованого ними екоциду.. Такого навіть в історії самих нелюдських та безбожних терористичних актів ще не було.. Ця болотна держава червоного звіра-демона, показала своє справжне звіряче обличчя.. І це жесть!

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
olo
-833
|9 Июн 2023
0 Цитировать
Цитата us-lily
якщо приповзеш голодний і недобитий

так как ты отверг ведение, ...
и как ты забыл закон Бога твоего, то и Я забуду детей твоих.
Ос.4.6
“Во имя Господа, Бога Израиля: Михаэль справа от меня, Габриэль слева, Уриэль передо мной, Рафаэль позади меня, а над моей головой – Шехина Господня.”
Старожил
+1928
|9 Июн 2023
0 Цитировать
Цитата olo
так как ты отверг ведение, ... и как ты забыл закон Бога твоего, то и Я забуду детей твоих. Ос.4.6

Молодець. Гарне місце для себе знайшов. То може ще не все втрачено з тобою

The good things come to those who wait...So, be patient!!!
Старожил
Модератор
|10 Июн 2023
Цитировать

olo на этот раз получает бан за троллинг и провокации. Реплики, засоряющие тему, удалены по просьбам форумчан. .

Старожил
-17
|10 Июн 2023
2 Цитировать

Це треба уважно послухати мордорівцям, а також всім одержимим рашистським духом.

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
-17
|10 Июн 2023
4 Цитировать

Вчора зранку мені повідомили про більше ніж 90 трупів тільки в Олешках.
Сьогодні, рівень води впав і в затоплених будинках волонтери почали бачити велику кількість мертвих.
Мова йде про СОТНІ ВТОПЛЕНИХ РОСІЯНАМИ ЛЮДЕЙ лише тільки в м. Олешки.
Уявляєте про яку кількість мертвих йдеться разом з Гопрами, Коханами, Кардашинкою, Великою Кардашинкою, Малою Кардашинкою, Підстепним, Поймою, Нечаєвом, Винрозсадником, Піщанівкою, Саги ліві, Солонці ліві, Саги праві, Солонці праві, Рибальче, Нова Збурївка, Стара Збурївка, Забарине, Виноградне, Козач Лагері, Кринки, Корсунка ?
Знаючи це все мені складно слухати наші новини і шановних експертів коли вони ставлять акценти що це "екологічна катастрофа", "криза" і т.д.
В російському інфополі ВЗАГАЛІ нічого не має.
Люди! Росіяни замовчують масове вбивство яке вони скоїли!
Хто на підконтрольній території, будь ласка, благаю, говоріть про вбитих росіянами на лівобережжі!
"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
-17
|10 Июн 2023
4 Цитировать
Складно писати цей пост тому що в цей момент вода забирає життя та домівки моїх знайомих, друзів, рідних в м. Олешки.
Мабуть, найменше що ми можемо дистанційно зробити - говорити про ВСІХ людей на лівому березі, поширювати інформацію в міжнародні ЗМІ та привертати увагу до масштабів катастрофи створеною росіянами після підриву Каховської ГЕС.
Наразі(07.06.2023) місто Олешки нагадує острів на якому гуртуються вцілілі, а всі довколишні села - затоплені повністю.
В районах, які вчора залило першими, плавають трупи(множина!) людей які не змогли евакуюватись. Скоріш за все це маломобільні старенькі та хворі(інсульт), інваліди, травмовані внаслідок повені. Всі ті хто ще з учора перебував на дахах і яких вночі змило течією або затопило прям в будинку.
Міські чати з благаннями(!) про допомогу не вщухають другу добу.
Паралельно з цим в місті та околицях продовжуються артилерійські дуелі. тому на дахах і останніх поверхах будинків теж не солодко. Уявляєте атмосферу?!
Місцеві гуртуються групами, займають останні сухі ділянки в центральних районах міста та допомогають самі собі з евакуацією тих хто вже давно плаває в затопленій одноповерховій забудові.
В довколишніх селах ситуація гірша(солонці, саги, підстепне) - течія і вищий рівень води унеможливлюють евакуацію на резинових лодках які зносить. Бачу в чатах як дуругу добу БЛАГАЮТЬ про допомогу для дідуся Василя та його дружини з Квіткової, 13 (46.613161, 32.745101). У них закінчилась питна вода, їх змиває з даху. Він готовий плисти поруч(!) з лодкою аби дали зачепитись...
Прямий зв'язок з Олешками я втратив вчора в проміжку 7-9 ранку. Мене ДУЖЕ здивувало що про підрив ГЕС там майже ніхто не знав. Більшість почала щось усвідомлювати коли зранку підійшла перша вода. Але міг хто з місцевих уявити масштаб та наслідки на другу добу, знаходячись в інформаційному вакуумі?!
"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
-17
|10 Июн 2023
4 Цитировать
Страшно уявляти що буде завтра, адже запаси питної води та їжі встигли зробити не всі, або їх просто змило.
Не забуваймо й про санітарний стан міста - споживання брудної води, яка змішалась з каналізацією, відходами і т.д. наслення ризикує опинитись на межі епідемій таких хвороб як холера, дизентерія, гепатит А...
Що ж росіяни?
За повідомленнями з місцевих чатів, вчора ввечері вони заблокували виїзд з міста, обстрілювали човни евакуаторів.
Хіба це не геноцид шановні?!
Лівобережжя! Ми їм це не пробачимо.
Ми з вами!
"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
+600
|10 Июн 2023
3 Цитировать

Невыносимо...

«И как хотите, чтобы с вами поступали люди, так и вы поступайте с ними.» /От Луки 6:31/
Старожил
+177
|11 Июн 2023
2 Цитировать



рашисты не пускают оон на левый берег.


думаю, повторяются буча и ирпень.


кого не утопили живьём в своём доме - умирают без пищи и воды.


если останутся выжившие - мы обо всём узнаем.


будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+1698
|11 Июн 2023
0 Цитировать
Цитата blueberry
рашисты не пускают оон на левый берег.

Хотел бы еще этот оон спускаться.. как на левый, так и на правый берег..

Дуже дивно як світ реагує на цей екоцид.. - від слова "ніяк".. оон перша в цьому числі. А ось воз реагує навіть дуже активно.. вже й "вакцину" загружають.. якщо вже не привезли. А ще дивнійше - рашисти з ними  у повній злагоді.. Зі всім світом бач борються.. а ось з воз цілуються та милуються. Дивно, ні..?

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+177
|11 Июн 2023
0 Цитировать

подтопленные олешки на оккупированной стороне.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|11 Июн 2023
0 Цитировать



рашисты устроили "карантин".


такой же "карантин" как в 1932-1933.


только хуже.


люди умирают без воды и пищи.


геноцид 1932-1933 повторяется сегодня.


сейчас.


в эту самую минуту.


будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|11 Июн 2023
1 Цитировать

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|11 Июн 2023
1 Цитировать



волонтёры добираются на левый берег,


подбирают население,


оккупанты их расстреливают,


возвращаются не все.


карантин есть карантин.


геноцид есть геноцид.


много убитых.


около сотни пострадавшего населения переправлено.


героям слава.





будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|11 Июн 2023
1 Цитировать

из сегодняшнего:


З окупованого лівобережжя Херсонщини вдалося евакуювати 112 людей


росія обстріляла човен, який евакуював цивільних із лівобережної Херсонщини: троє загиблих


Обстріл стався вдень 11 червня. В ОВА розповіли, що 74-річний чоловік власним тілом прикрив жінку, коли росіяни відкрили вогонь. Окупанти розстріляли його в спину. Від отриманих поранень він загинув, лікарі не встигли йому допомогти.


Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством. Триває документування воєнних злочинів російських військових.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
-17
|12 Июн 2023
2 Цитировать

Дійсність доводить нам, що тварини, по факту, рідніші, ніж ті нелюди…

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
-17
|12 Июн 2023
0 Цитировать

З цим не посперечаєшься..

Те, що сипалося з Мордору на нас,

...нехай відібʼється сторицею у них!!

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
-17
|15 Июн 2023
0 Цитировать

Повернення стародавніх богів, або чому московіти перетворилися в біснуватих рашистів.

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
+177
|18 Июн 2023
0 Цитировать
В окупованому Покровському Запорізької області інженерні підрозділи російських військ проводять мінування приватних земельних ділянок місцевих жителів, які відмовилися від отримання російського паспорта й виїхали на підконтрольну Україні територію.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.




я может чегото не понимаю,


но пусть военнопленные разгребают всё то гавно что оставляют рашисты.


почему должны гибнуть наши сапёры?

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|19 Июн 2023
1 Цитировать
Уряд готує законопроєкт, який закріплює англійську в Україні як мову міжнародного спілкування
будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
olo
-833
|19 Июн 2023
0 Цитировать
Цитата blueberry
Уряд готує законопроєкт, який закріплює англійську в Україні як мову міжнародного спілкування

Ну тепер запануем...і буде у нас як в Індії 
Індія ... пенсії по старості тут просто не передбачені для всіх громадян, крім державних службовців, .

“Во имя Господа, Бога Израиля: Михаэль справа от меня, Габриэль слева, Уриэль передо мной, Рафаэль позади меня, а над моей головой – Шехина Господня.”
Старожил
+690
|19 Июн 2023
2 Цитировать
Цитата blueberry
Уряд готує законопроєкт, який закріплює англійську в Україні як мову міжнародного спілкування
Цитата olo
Ну тепер запануем...

Рашист, а ти тут при чому?

Старожил
-17
|22 Июн 2023
2 Цитировать

Оказывается, сегодняшнее мракобесие триколорных адептов «русского мира» было точно подмечено еще классиками — как русскими, так и мировыми. Вот некоторые примеры их наблюдений.

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
+177
|2 Июл 2023
2 Цитировать

Про це повідомляють міський голова Мелітополя Іван Федоров та Генштаб ЗСУ.

У Мелітополі російські військові розташували крематорій на території дитячого санаторію. Зі слів Федорова, вони використовують його майже цілодобово. Окрім того, армія рф давно розмістила на цій території свій військовий шпиталь, каже міський голова.

Генштаб ЗСУ 1 липня доповів, що російський крематорій працює і на території Бердянського порту. Так, кремації підлягають приблизно 50 тіл загиблих російських військових, яких нещодавно доправили з районів бойових дій. У Генштабі зазначають, що кремацію загиблих російських військовослужбовців проводять без їхньої ідентифікації та обліку.


-----------------



классека расейского бизнеса.

на сотню тысяч двухсотых.

десяток показательных выплат вдовам погибших. кому - машину, кому - шубу.

а для остальных - остальных в крематорий, вдовам дулю.

(c) руський мир.




будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.

Ребёнок умер от обезвоживания

Фото вставляйте н-р через сайт imageup.ru.  Нет русской клавиатуры - используйте транслит.

Если Вы зарегистрированы