Добавить пост
Частые вопросы
Реклама у нас

Ребёнок умер от обезвоживания

Старожил
-17
|2 Июл 2023
1 Цитировать
Цитата blueberry
кому - машину, кому - шубу

Все, скінчилися в Мордорі калини. Да і шуби в ЗМІ, щось теж не сяють.

 

Цитата blueberry
остальных в крематорий, вдовам дулю.

Зник безвісті. Значить навіть дулю не дадуть.

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
+177
|2 Авг 2023
1 Цитировать

Кривой Рог.

31/07/2023

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+1698
|3 Авг 2023
2 Цитировать
Цитата blueberry
Кривой Рог. 31/07/2023

Рашистські біснуваті нелюди.. Більш слів немає..((

У нас ці нелюди розбомбили профтехучилище.. а в хворі мізки своїх громадян загрузили те, що це вони "демонтировали военное училище" разом з війсковими. Хвора рашистська удиторія все це жадно проковтне.. і їм не важно, що у нас в місті немає ні одного військового училища.. головне це сказав "май-фьюрер".

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+177
|9 Авг 2023
3 Цитировать

Покровск

07/08/2023

80 раненых, 9 убитых.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+600
|9 Авг 2023
4 Цитировать
Цитата blueberry
Покровск 07/08/2023 80 раненых, 9 убитых.

Такая боль... Поражает то,  что до сих пор кто-то  продолжает находить оправдание этому, приводить какие-то аргументы в  защиту этих страшных преступлений. Просто нет слов.

«И как хотите, чтобы с вами поступали люди, так и вы поступайте с ними.» /От Луки 6:31/
Старожил
+1698
|9 Авг 2023
2 Цитировать
Цитата Д и я
кто-то  продолжает находить оправдание этому, приводить какие-то аргументы в  защиту этих страшных преступлений. Просто нет слов.

Це чиста сутність диявола та його демонів.. Зрозуміло, що ця московітська держава підвласна дияволу на всі 100%. Розбити ракетою будинок.. потім дочекатися рятувальників.. і знову цінічно нанести другий удар по тих хто не вбиває, а лише рятує життя.. 100-відсотково це не людина таке планує. Не менше зла також і на тій місцевій "протоплазмі", яка корректувала ці удари по мирному будинку.

П.С. І коли вже чаша-беззаконня, цієї рашистської держави, хлюпне через край..?

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
-17
|9 Авг 2023
1 Цитировать

Ну ось повторення в Мордорі справ Гітлера. Кому що тут не ясно? Спочатку путлерівці гнали еговістів. Тепер пішли наступні - баптисти. Ну а далі ясно - все буде по успадкованому сценарію. Прикриють Ряховського і Р.Ренера, якщо вони не стануть шаманами чи розвідниками фсб. Хоча Ряховський вже давно агент Луб'янки. Рик у нього під контролем, або вже навіть сам на контракті.

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
+2
|10 Авг 2023
2 Цитировать

Рашисти у безпорадності обстрілюють українців ракетами це злочин і ці дії є неприпустимими

Рашисти обстреливают и ето недопустимо Бог все видит

Бог є любов і Він любить правду, Бог есть любовь и Он любит правду, God is love and He likes truth, glory to Jesus Christ
Старожил
-17
|11 Авг 2023
2 Цитировать

Удар рашистських нелюдей по Запоріжжю, зафільмовав Демидович.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0r6rXFNb8Ci5XXH2MNWF6pqqcBzdrsFP2GUrkwdcjmb3eH78zqEUbMLV1PbdxRLkUl&id=1479222345&sfnsn=mo

Слів немає. Просто ужас.

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
+177
|19 Авг 2023
3 Цитировать

м. Чернігів

19.08.2023

російська ракета влучила в драматичний театр

7 людей загинули, ще 129 людей поранено. серед поранених — 15 дітей.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|10 Сен 2023
3 Цитировать

9/9/23

ракетная атака по Кривому Рогу

76 пострадавших

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|2 Окт 2023
1 Цитировать


27 лютого 2022 року стало трагедією для п’ятьох родин зі Старого Бикова на Чернігівщині. Того дня російські військові вбили шістьох цивільних чоловіків.

Родина Явонів утратила двох синів — Ігоря й Олега. З одного двору окупанти забрали Богдана Гладкого і чоловіка його тітки Олександра Могирчука. Володимира Путяту силоміць вивели з будинку, де він був зі старенькою матір’ю. Олександра Василенка схопили на вулиці, коли він їхав велосипедом. Батько, який має інвалідність, так і не дочекався сина…

Чому російські солдати обрали саме цих чоловіків — рідним невідомо. Їм окупанти казали, що полонених допитають і відпустять. Однак чоловіків катували й убили ввечері того самого дня. Поховати тіла дозволили через 9 діб.

------------------------

27 февраля 2022 стало трагедией для пяти семей из Старого Быкова на Черниговщине. В тот день русские военные убили шестерых гражданских мужчин.

Семья Явонов потеряла двух сыновей – Игоря и Олега. С одного двора оккупанты забрали Богдана Гладкого и мужа его тети Александра Могирчука. Владимира Путяту насильно вывели из дома, где он был со старенькой матерью. Александра Василенко схватили на улице, когда он ехал на велосипеде. Отец, обладающий инвалидностью, так и не дождался сына…

Почему русские солдаты избрали именно этих мужчин – родным неизвестно. Им оккупанты говорили, что пленных допросят и отпустят. Однако мужчин пытали и убили вечером того же дня. Похоронить тела разрешили через 9 суток.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|5 Окт 2023
1 Цитировать

05/10/2023


село Гроза Купʼянського району Харківської області


рашисты ударили ракетой искандер по кафе где проходили поминки односельчанина, 51 погибших.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|6 Окт 2023
1 Цитировать

06/10/2023

Харьков, рашисткий прилёт

двое убитых: 10-летний мальчик и его бабушка.

28 раненых (среди которых 11 месячный братик убитого мальчика).

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|6 Окт 2023
2 Цитировать



«Одною ракетою поховали все село. У кожній хаті тепер буде стояти не один гроб, а одразу п'ять гробів, три гроби... У нас залишилися одиниці тут. Нема нікого. Все село там, і боюся йти туди дивитися, в ту сторону», — каже Ольга.



будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+2
|16 Окт 2023
1 Цитировать

Рашисти злодії та ті росиянє шо мовчать чи умовчують злочини раші є злочинцями та ментально хворими і зазомбованими людьми. Росія це тоталітарна краіна де живуть і усе життя контролюють злочинці

Русский мир - злой мир

Russians are sick criminals

Бог є любов і Він любить правду, Бог есть любовь и Он любит правду, God is love and He likes truth, glory to Jesus Christ
Старожил
+2
|8 Ноя 2023
0 Цитировать

Діти не повинні гинути і в мирний час і підчас війни

Детям еще жить и жить

Children must live

Бог є любов і Він любить правду, Бог есть любовь и Он любит правду, God is love and He likes truth, glory to Jesus Christ
Старожил
-17
|8 Ноя 2023
0 Цитировать

По істинній суті, війна це завжди "договорняк" пов'язаний бизнесовими інтересами. По мені, так в Україні дехто переслідує ще й мету - знищення репродуктивного населення з ощищенням продуктивних густо заселених земель, і також земель з цінними копалинами. Рашистський Мордор явно спочатку отримав дозвіл на вторгнення, з умовою - зробити все "по тихому" за декілька днів. Путлер так і обисцявся але щось у нього пішло не так (думаю не врахували ментальність простих українців... ще вірю що це Божий промисел), тому Европа з США захвилювалися і вирішили терміново локалізувати весь цей невдалий процес. Але думаю первинна мета, так і зосталася основною. Тому ми і бачимо ось таку "поміч партнерів" Україні - "...на тобі небоже, що мені негоже". Та ще й з критичними спец-запізненнями.

По підсумках останніх подій скажу так... Первинна мета вже майже досягнута - потрібні міста знищені вщент, люди з цих земель вигнані, здоровий репродуктивний і перспективний фонд маже знищений... але знову щось пішло не так і тому все зашло в глухий кут. Ждемо, думаю ось-ось від нефілімів щось буде "свіженьке". Може дійсно розвал Мордору, за те що так жорстко їх підвів з термінами. Дай Боже, щоб все було тільки по Твоєму!

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
+187
|8 Ноя 2023
1 Цитировать
Цитата Истинный
Дай Боже, щоб все було тільки по Твоєму!

Да. И дай Боже, чтоб принять Твою волю (или попущение) трезво и спокойно.

Adprime in vita esse utile, ut ne quid nimis.
Старожил
+2
|16 Ноя 2023
1 Цитировать

Дітям краще жити ніж страждати

Детям лучше жить чем входить из жизни

Children have a right to live

Бог є любов і Він любить правду, Бог есть любовь и Он любит правду, God is love and He likes truth, glory to Jesus Christ
Старожил
+1698
|17 Ноя 2023
2 Цитировать
Цитата igor 84
Дітям краще жити ніж страждати Детям лучше жить чем входить из жизни

Рашистські нелюди вдерлися в Україну з метою винищити українську націю, її мову, культуру.. Тому вони і стирають з лиця землі українські міста і села.. бомбардують і спопеляють дома мирного українського населення, разом з дітьми і дорослими. Але Слово Боже каже про них - "Вони сіють вітер і пожнуть бурю". Амінь!

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+177
|21 Ноя 2023
1 Цитировать

У ніч проти 21 листопада росіяни обстріляли ракетами Селидове, що на Донеччині. Влучання були зокрема у лікарню, через шо 8 громадян отримали контузії та осколкові поранення. Також є загиблий.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
-17
|21 Ноя 2023
2 Цитировать
Цитата blueberry
У ніч проти 21 листопада росіяни обстріляли ракетами

Як би виглядала Україна без "руZкого мира".

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
+2
|22 Ноя 2023
2 Цитировать

Бог може покарати злодіїв . Ця війна страшна і краще російським військам вийти з України

Бог может наказать злодеев. Ета война плохая и лучше росийским войскам вьійти из Украиньі

Russians, go home

Бог є любов і Він любить правду, Бог есть любовь и Он любит правду, God is love and He likes truth, glory to Jesus Christ
Старожил
+2
|23 Ноя 2023
0 Цитировать

Хай добро переможе зло

Добро сильнее зла, так должно бьіть

God is good

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+2
|8 Дек 2023
2 Цитировать

Діти мають жити, діти це майбутнє їхніх батьків

Р дети должньі жить так Как они ето будущее их родителей

Children have a rights to live

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+177
|9 Дек 2023
0 Цитировать

из ежедневного ставшего обыденным:



"приблизно о 10:20 (09/12/23) у Бериславі військові рф з дрона скинули боєприпас на цивільних, які йшли вулицею.

Унаслідок атаки загинув місцевий житель — він отримав травми, не сумісні з життям. Також осколкове поранення отримав ще один чоловік. Нині йому надають медичну допомогу."

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|9 Дек 2023
1 Цитировать

"російські війська вчора, 8 грудня, обстріляли селище Степногірськ Запорізької області.

Унаслідок атаки з реактивної системи залпового вогню загинула 56-річна місцева мешканка.

Слідчі розпочали досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України)."


будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+1698
|10 Дек 2023
0 Цитировать

Хтось з пітьми, за допомогою крапки, підняв весь архів.. щоб захламити і загнати подалі ведучі-активні теми..

Мабуть "підрахований"-рашист мінос так злиться.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+690
|10 Дек 2023
1 Цитировать
Цитата Asher
Хтось за допомогою "крапки" підняв весь архів.. щоб захламити і загнати подалі ведучі-активні теми.. Мабуть "підрахований"-рашист мінос так злиться.

Насправді не за допмогою крапки,  шість годин !!!, в більшості одне і теж саме, відправляв  в архівні теми, піднімаючи іх.

Ребёнок умер от обезвоживания

Фото вставляйте н-р через сайт imageup.ru.  Нет русской клавиатуры - используйте транслит.

Если Вы зарегистрированы