Добавить пост
Частые вопросы
Реклама у нас

Ребёнок умер от обезвоживания

Местный
+13
|22 Фев 2023
1 Цитировать

А вы как к собеседнику обращаетсь, уважительно или нет.

Старожил
+177
|4 Мар 2023
1 Цитировать
Удар по Запоріжжю: з-під завалів дістали тіло 8-місячної дівчинки, вона загинула разом зі своєю родиною
будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|6 Мар 2023
2 Цитировать
російські окупанти, схоже, розстріляли українського військовополоненого після того, як він сказав «Слава Україні!» Голова Офісу президента Андрій Єрмак назвав це прикладом російської «національної нікчемності та слабкості».

Зокрема, відео оприлюднив активісти Сергій Стерненко та Ігор Лаченков. Обережно, воно містить сцени насильства та може шокувати.

На відеозаписі помітно, як чоловік у формі українського військового говорить «Слава Україні!», після чого його одразу розстрілюють.

Андрій Єрмак наголосив, що у росії воєнні злочини культивуються та відбілюються пропагандою й міфами про «нацистів». За його словами, вбивство військового полоненого — це ще один приклад цього.


__________________________________________



это называется "геноцид", а не какая то там слабость, уважаемый андрюша.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|6 Мар 2023
2 Цитировать

«Героям Слава!» Українці відповідають військовополоненому, якого росіяни вбили через гасло «Слава Україні!»

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|7 Мар 2023
2 Цитировать
У Збройних силах попередньо встановили особу військового, якого окупанти розстріляли після слів «Слава Україні!».

Про це повідомляє 30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького.

За попередніми даними, загиблим є Тимофій Шадура — військовий 30-ї бригади. Він вважається зниклим безвісти з 3 лютого після бойових дій у районі Бахмута.

Наразі тіло військового залишається на тимчасово окупованій території. Остаточне підтвердження особи відбудеться після повернення тіла та проведення експертиз.

«Командування 30 окремої механізованої бригади і побратими Героя висловлюють щирі співчуття його рідним та близьким. Помста буде невідворотною», — написали в бригаді.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
-17
|8 Мар 2023
2 Цитировать
Цитата blueberry
«Героям Слава!» Українці відповідають військовополоненому, якого росіяни вбили через гасло «Слава Україні!»
Цитата blueberry
У Збройних силах попередньо встановили особу військового, якого окупанти розстріляли після слів «Слава Україні!».

Цім болотним та ОРДЛОвскім людоїдам-андрофагам, місце в самій глибині пекла.

І не інакше.

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
-17
|8 Мар 2023
3 Цитировать
Цитата blueberry
Удар по Запоріжжю: з-під завалів дістали тіло 8-місячної дівчинки, вона загинула разом зі своєю родиною

Скоро ці андрофаги друг-дружку будуть їсти. Хоча вже давно їдять...

Поедание себе подобных - давняя российская традиция.

Еще у Мамина-Сибиряка и В.Шишкова можно прочитать о гостеприимных сибирских хозяевах, пускавших одиноких путников на ночлег. А потом, соответственно, в кастрюлю. Так постепенно и выкристаллизовался психотип лентяя и бездельника - зачем что-то сеять, выращивать и т.д. . если пища сама по дорогам ходит?

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
+177
|9 Мар 2023
0 Цитировать
У регіональному управлінні сил ТрО «Північ» запевняють, що військовим, якого росіяни розстріляли через слова «Слава Україні!», був боєць 119 окремої бригади ТрО Чернігівської області з Ніжина — Олександр Мацієвський. Рідні військового впізнали його на кадрах. Раніше у Генштабі називали ім’я іншого бійця.

Про це повідомляється на сторінці регіонального управління сил ТрО «Північ» Збройних Сил України.

Мати, син Михайло і військовослужбовці підрозділу, в якому служив Олександр, впізнали його на кадрах, що поширилися в мережі.

Водночас 7 березня Генштаб повідомляв, що, за попередньою інформацією, розстріляний є військовослужбовцем 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького Тимофій Шадура.

У ТрО «Північ» розповіли, що 30 грудня 2022 року на околицях Соледару на Донеччині Олександр разом із ще чотирма побратимами під час переміщення прийняв зустрічний бій з окупантами, які переважали в силі.

Візуальний контакт і зв’язок з військовими зник близько 12 години. Прорватися до місця їхньої позиції підкріплення не змогло через безперервний мінометний обстріл та щільний вогонь зі стрілецької зброї.

«Ми до кінця не знаємо подробиці того бою. Невідомо,  хто і як загинув, невідомо, як Олександр потрапив у полон, свідків, на жаль, не лишилося, всі загинули або зникли безвісти», — пояснили у силах ТрО «Північ».

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|9 Мар 2023
0 Цитировать

нежинский. герой.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|10 Мар 2023
2 Цитировать

Село Єліне розташоване на півночі Чернігівської області, неподалік кордону з росією. 1 лютого 2023 року по обіді місцеві побачили в небі російські безпілотники. Селяни знали: після них можуть полетіти міни. Люди виїжджали до сусідніх сіл — перебути, поки мине небезпека. Не всім це вдалося.

Сусіди — 63-річний Валерій та 61-річна Марія Пляскіни, 33-річний Василь Іванов, 50-річна Світлана Маховик і 51-річний Сергій Полянцев — не встигли. Коли почався обстріл, вони спустилися до погреба. Остання, десята російська міна того дня пробила його дах і розірвалася всередині.

Вижив лише Сергій Полянцев. Він, інші родичі та знайомі розповіли про загиблих і обставини трагедії.

----------------------------------------------------------



мужественные рашистские вояки обстреливают сельских жителей, и так вдоль всего кордона с россией. в 30 километровой полосе разрушено практически всё.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+1698
|10 Мар 2023
1 Цитировать
Цитата blueberry
мужественные рашистские вояки обстреливают сельских жителей,

Чисто - геноцид українського населення біснуватою московитскою ордою. Але і нічого дивного, адже ці андрофаги як і в часи Геродота.. в них сьогодні як і їхніх стародавніх предків - ні людських законів, ні людської моралі, ні адекватного мислення.

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+177
|12 Мар 2023
1 Цитировать

Президент Володимир Зеленський надав звання Героя України військовому Олександрові Мацієвському, якого російські окупанти розстріляли після слів «Слава Україні».




героям слава.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|13 Мар 2023
1 Цитировать
У Міністерстві закордонних справ Молдови заявили, що Олександр Мацієвський, якого окупанти розстріляли після слів «Слава Україні!», був громадянином Молдови.

Про це йдеться в заяві відомства.

МЗС засуджує вбивство громадянина Молдови та зазначає, що цей вчинок можна кваліфікувати як воєнний злочин та грубе порушення міжнародних гуманітарних законів.






молдаване защищают свои семьи в украине, борясь с рашистским агрессором, и готовы отдавать свои жизни за украину. героям слава.

а рашисты расстреливая военнопленных, похоже, готовы расстреливать граждан всех государств.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|17 Мар 2023
3 Цитировать

Палата попереднього провадження Міжнародного кримінального суду в Гаазі видала ордер на арешт президента росії володимира путіна


За попередньою інформацією, путін несе відповідальність за незаконне переміщення та депортацію населення, зокрема дітей, з окупованих територій України до росії

---------------------------------

- за смерть маленькой девочки от голода, рядом с убитой мамой, - путин тоже ответит.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|4 Апр 2023
1 Цитировать


из последнего:




- У Хмельницькій області заборонили діяльність УПЦ МП



- Зеленський відвідав підвал, де росіяни тримали все село: побажав путіну провести в таких умовах «залишок своїх днів»

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+1698
|5 Апр 2023
2 Цитировать
Цитата blueberry
У Хмельницькій області заборонили діяльність УПЦ МП

Мабуть точніше - УФСБ МП. Давно вже пора..

 

Цитата blueberry
- Зеленський відвідав підвал, де росіяни тримали все село: побажав путіну провести в таких умовах «залишок своїх днів»

Жесть..! А то тут один рашист (ще й каже що христианин) в темі про "расию".. гонить дичь що його Z-московия це не фашисти. Считаю, що фашизм це квіточки, по відношенню до рашизма. Після війни 100-пудів появиться нова наука - "сучасний фашизм - рашизм".

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+1927
|5 Апр 2023
5 Цитировать
Цитата Asher
то тут один рашист (ще й каже що христианин) в темі про "расию".. гонить дичь що його Z-московия це не фашисти

А я йому так і відповіла , що орки то не фашисты,  бо фашисты такого не робили, як роблять рашисти. Вони переплюнули всіх. Це сама безодня аду в них. Ну а він слуга сатани,  бо намагається оправдати диявола

The good things come to those who wait...So, be patient!!!
Старожил
+177
|7 Апр 2023
1 Цитировать

рашистская атака по вокзалу в краматорске, навсегда в памяти.


«Я бачила маму з дитиною, в якої була знесена частина черепа, дівчинку, в якої на ніжках м’ясо відірване від кісток, а вона навіть не кричала, тільки дивилася неприродно розширеними очима. Бачила, як тато тримає дитину з відірваними ніжками. “Гади, що ж ви робите?!” — кричала я», — Олена не може забути тієї миті.


будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|10 Апр 2023
0 Цитировать
Цитата blueberry
- У Хмельницькій області заборонили діяльність УПЦ МП
- На Рівненщині заборонили діяльність УПЦ МП
будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|10 Апр 2023
0 Цитировать

«Україна не потрібна росії. Потерта ковдра, подерта, кудлата, жирна. Нова Малоросія 1991 року складається зі штучно відділених територій, багато з яких є корінними російськими, які відділені випадково у 20 столітті», — стверджує медведєв.

_______________



козлодоев нажрался антидепрессантов?


готовятся к сливу "военной операции"?


слава україні !!!

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+177
|11 Апр 2023
1 Цитировать
Цитата blueberry
- На Рівненщині заборонили діяльність УПЦ МП

- У Волинській області також заборонили діяльність УПЦ МП

--------




оно когда лёд тронился, то все знают что весна скоро. )

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
-52
|12 Апр 2023
0 Цитировать

Нужно покаяться всем тем православным, которые поклонились той нечистой силе, и тем мирским идолам, которые есть правители звериного царства СССР и служители церкви сатаны, которая находится в великой блуднице москве, и которая сидит на этом самом ужасном зверином царстве с семью головами и десятью рогами, где правители СССР одновременно являлись главами этой сатанинской церкви КПСС-КГБ(ее генеральными секретарями), из которой и исходит дух антихриста по всему миру, а десять рогов есть все постсоветские правители трех православных стран росии, беларуси и Украины, и тоже есть выходцы из этой антихристовой системы. Поэтому все те, кто считает себя православными христианами, но прельстились звериным царством СССР, советским образом жизни, советскими правителями и самим "советским духом" есть идолопоклонники, поклоняющие и служащие сатане. И поэтому все таковые имеют на себе начертание зверя и будут пить вино гнева Божьего и если не покаются, то пойдут в погибель по Слову:: " кто поклоняется зверю и образу его и принимает начертание на чело свое, или на руку свою, 10. тот будет пить вино ярости Божией, вино цельное, приготовленное в чаше гнева Его, и будет мучим в огне и сере пред святыми Ангелами и пред Агнцем;(Откр. 14:9,10).

Старожил
+177
|19 Апр 2023
0 Цитировать
Двоє колишніх в'язнів та найманців ПВК «Вагнер» розповіли про те, що вбивали українських дітей, підлітків і дорослих цивільних у Соледарі та Бахмуті Донецької області.

Відео розмови з колишніми найманцями опублікувала російська правозахисна організація Gulagu.net.

Екскомандир дещо обурився, коли правозахисник запитав, скільки мирних жителів тоді вбили. «Ви кажете "з мирних жителів", але це якось неправильно. 15-16-річні українці — я не сказав би, що вони мирні», — говорить Савічев.

За його словами, розстріляли приблизно 20 людей. Із них 10 — це підлітки 15-17 років. Він також згадував, що люди виходили без зброї, але на тілі в них були татуювання. «Самі розумієте, у нас більше розстрілюють за наколки, ніж за те, що ви хочете зробити», — сказав чоловік.

Крім того, Савічев розповів, що був наказ «зачистити» будинок, а хто там усередині — «мені по***», і додав, що у найманців немає такого поняття як «вивести цивільних». За словами екскомандира, якщо він передавав по рації, що будинок «зачистили», отже, жодної живої людини там не залишилося.

Азамат Улдаров теж розповів, що отримував наказ «зачистити і знищити всіх» на своєму шляху: дітей, жінок, чоловіків та літніх людей. Зокрема він зізнався у вбивстві маленької дівчинки. «Вона верещить, вона маленька дитина, розумієш. Я вистрілив 5-6-річній дівчинці контрольний», — сказав найманець.

Екскомандир також згадав, як «зачистив» підвал дев'ятиповерхівки з 300-400 цивільними, із них приблизно 40 були дітьми.

За його словами, наказ про зачистку Бахмута видав засновника ПВК «Вагнер» євген пригожин. Найманець заявив, що ситуація в Соледарі була ще гірша. Також Улдаров зазначив, що від пригожина надійшла команда нікого не брати в полон, не домовлятися, а тільки вбивати.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Старожил
+690
|19 Апр 2023
1 Цитировать
Цитата AndyUnknown
Обращаюсь к христианам больным украинством. Хотя, может вы уже не христиане... Посмотрите на себя со стороны - вы ненавидящие, злобные, ослеплённые украинской пропагандой люди. Вам нужно к Господу, упование на Которого вы оставили. Вам нужно понять, что причины этой войны не вовне Украины, а внутри. Вы радуетесь гонению на украинских православных христиан, ваших братьев и сестер по вере! В кого вы превратились? Вы либо должны покаяться, либо погибнуть. Иного нет. Делайте выбор! Молюсь, чтобы он был правильным...

Сказал ослепленный рашистской пропогандой.

Тебе внушили "о гонении на православых в Украине", а на деле это вычисление феэсбешных  попов-агентов, которые задурили головы простодушных и неграмотных  бабушек в Украине,"правильным сталинским православием"

Старожил
+177
|19 Апр 2023
1 Цитировать

рашисты бомбили мою годовалую дочурку.


промазали. попали в соседнюю многоэтажку, 500 килограмовой бомбой.


артиллерией били по микроавтобусу в котором водила вывозил 11 детей, в котором находился и мой племянник. прорвался.


уроды.


а всем кто месит эту орду с чернозёмом - низкий поклон.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Писатель
+90
|19 Апр 2023
3 Цитировать
Цитата AndyUnknown
Сами вывод сделаете или помочь?

Очень хорошо бы помочь, снизойдете в вашей мудрости? А у меня к вам интересный вопросик. Каин убил Авеля, так? ПередБогом оба были одинаково неправедны, так? Но Каин согрешил против братика и папы с мамой. Украинцы и российцы одинаково неправедны перед Богом, так? И за что же украинцам каятся перед российцами? А российцы опять исполняют волю Божью?

"Люди избавились бы от половины своих неприятностей, если бы договорились о значении слов". Декарт
Старожил
+1927
|19 Апр 2023
4 Цитировать
Цитата AndyUnknown
Больные только жалости достойны. Ничем вам больше не помочь. Жаль вас.

Как сказал бы Иисус: "Плачьте о себе и о детях ваших"  ну а таким как ты наверное и поздно уже

The good things come to those who wait...So, be patient!!!
Старожил
+177
|20 Апр 2023
2 Цитировать

будет справедливо, если на рашистов и рашистских троллей обрушится вся та боль которую они принесли в украину.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.
Писатель
+90
|20 Апр 2023
2 Цитировать
Цитата AndyUnknown
я не за этим пришёл.

Пришел не зван и топай не гнан, жалостливый. Слезки крокодиловы по душам заблудшим демонстрирует, шевченковец?

"Люди избавились бы от половины своих неприятностей, если бы договорились о значении слов". Декарт
Старожил
+177
|29 Апр 2023
1 Цитировать

сегодня утром ударили крылатой ракетой в многоэтажку в умани.



уроды.



заплатят за всё, и за каждого.

будь то моисей, пророки или апостолы - будь то иврит, арамейский или греческий - божии люди передавали письмо строчными буквами. я следую тому же правилу, что бы избежать человеческих доктрин.

Ребёнок умер от обезвоживания

Фото вставляйте н-р через сайт imageup.ru.  Нет русской клавиатуры - используйте транслит.

Если Вы зарегистрированы