Добавить пост
Частые вопросы
Реклама у нас

Будущее расеи

Новичок
DBS
+2
|20 Апр 2023
0 Цитировать
Цитата levko1
Хитроумный русский, пришедший под новым ником (из старого  нету смысла  заходить),  одел на себя  вид  благочестия  и   хочет навязать нам чувство вины. Эта  хитрая фишка не прокатит.

Дар слова знания? 

Старожил
+1698
|20 Апр 2023
3 Цитировать
Цитата DBS
Дар слова знания?

Дар розпізнання бісів...

***

Дар различения демонов.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Новичок
DBS
+2
|21 Апр 2023
1 Цитировать
Цитата Asher
Дар розпізнання бісів.

.Дар болтать и бездоказательно шлёпать помелом.

Старожил
+690
|21 Апр 2023
2 Цитировать
Цитата DBS
Дар болтать и бездоказательно шлёпать помелом.

Тема не о автобиографиях.

Можешь открыть такую и там это писать о себе.

Новичок
DBS
+2
|21 Апр 2023
1 Цитировать
Цитата levko1
Тема не о автобиографиях. Можешь открыть такую и там это писать о себе.

Когда человек пытается выдать себя за пророка, высказывая предположения, то он глупо выглядит.
Лучше пиши по теме. А то, как не зайду в ветку, везде встречаю твои "остроумные" колкости..
.
Есть что нового по будущему РФ или нет? Зачем тему создал то?

Старожил
+690
|21 Апр 2023
1 Цитировать
Цитата DBS
Есть что нового по будущему РФ или нет? Зачем тему создал то?

С чего ты решил, что  можешь командные вопросы задавать  здесь? От жеж нация, не успел  на форуме  десяток постов написать , а дух империалиста уже  прет из тебя(совать везде свой нос).

Новичок
DBS
+2
|21 Апр 2023
1 Цитировать
Цитата levko1
С чего ты решил, что  можешь командные вопросы задавать  здесь? От жеж нация, не успел  на форуме  десяток постов написать , а дух империалиста уже  прет из тебя(совать везде свой нос).

1.Где ты увидел команду в вопросе? 
2. С каких пор на публичном, христианском форуме можно нарушать его правила и писать не по теме?
3. С чего ты решил, что я та самая нация (имперская) ? Это тебе Аsher сказал ?
4. Что значит "совать нос"?  Ты для чего тему поднял то?  Или тут вход по пропускам?

Старожил
+690
|21 Апр 2023
2 Цитировать

У Міноборони РФ визнали, що самі бомбили Бєлгород

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Рашистам  в такой ситуации и признавать что это их бомбы- плохо. И также признавать что это не их бомбы- тоже плохо. Как думаешь, не признававший себя рашистом, почему и "так" плохо, и "не так" тоже плохо ?

Старожил
+1698
|21 Апр 2023
1 Цитировать
Цитата DBS
Это тебе Аsher сказал ?

Я то здесь хоть при чем..?

Если бы я что-то и говорил брату Левку.. то сказал бы что в ОРДЛО нет нации.. что там одни зомбированые рабы рашистские, которых к тому-же до полоумия покусали "бешеные пчели" пасечника, когда они под терриконами хлебая доставленый им "гумкомвоем" столичный стекломой усердно изучали труды имбицыла с.кургиняна. Только так.

 

Цитата DBS
Дар болтать и бездоказательно шлёпать помелом.

Поздравляю..! Как я понимаю, этот дар у тебя из трудного детства.. Мои тобі щирі співчуття.

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+690
|21 Апр 2023
3 Цитировать
Цитата Messha
Закрой свой рот вообще за донецких,

Меша успокойся, твои "бросания" из крайности в крайность,   ни к чему хорошему не приведут

Старожил
+1698
|21 Апр 2023
2 Цитировать
Цитата Messha
Ну ты бы зашел в ютуб Истинный Аsher

Не зрозумів.. Що за Истинный Аsher.. и к чему здесь твой ютуб..?

 

Цитата Messha
митинги за Украину. Последний был 28 апреля 2014 года.

Були але сплили.. Тих хто верещав на Донбасі - "путін приді" було в рази більше.. І таких було чимало навіть серед віруючих.. так, що із-за цього деяким пасторам треба будо швидко звідти тікати.. Я пам'ятаю як донецькі укурки з триколором та вереском - "путін приді", били наших християн (братів і сестер) які молилися за мир, та викидували в Кальмиус їх апаратуру та Біблії.. Також пам'ятаю як твої донецькі лягали під гусениці БМП ЗСУ а потім стягували з них солдат (які намагалися їх я людей заспокоїти) і остервеніло били їх своїм біснуватим натовпом до смерті.. Навіть зараз.. де їх довгоочікувані "асвабадители" роблять з їх міст марсианську пустелю.. вони сидя в підвалах все-одно очікують свого коханого фюрера. Тому я за донеччан та луганчан завжди кажу - "що просили, те й получили.. радійте". Dixi..

 

Цитата Messha
исправно сливают все передвижения российской техники, войск и даже мобиков куда надо. Именно потому что не зомбированные и не хотят жить в оккупации.

Знаю і я що є такі.. але їх на жаль дуже мало. Може щось змінилося за останні півроку на краще.. але я не думаю що на багато.

Ладно проїхали.. счасти тобі..

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+1698
|21 Апр 2023
1 Цитировать
Цитата Messha
Закрой свой рот вообще за донецких,

Ого!

Ну ось тріснула шубка і показалися зубки..

Капець.. а я так надіявся, що паралепомінон хочь у почесному віці змінилася.

Печалька..

 

Цитата Messha
а то за каждое праздное Слово придется дать ответ.

Що.. і ляльку вже зв'язала..?  Дивися голками пальці хочь не покаліч.))

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+1698
|21 Апр 2023
1 Цитировать
Цитата levko1
Меша успокойся, твои "бросания" из крайности в крайность,   ни к чему хорошему не приведут

Особисто я з деякого часу став приглядатися до неї (що вона пише), тому що помітив у неї деякі відверті та дивні "нестиковочки".. Потім дивлюся.. вона почала писати рашистську ідеологічну брехню про С.Бандеру.. їй Истиний бачу все зрозуміло там пояснив (та і ти теж).. а вона у відповідь про те, що все-одно бандерівця треба убити а інакше він тебе уб'є.. Жесть! Тим паче я дуже сумніваюся, що вона щось справжне знає про С.Бандеру та його боротьбу.. На кінець і мене покусала.. я навіть не зрозумів за що.

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+1698
|21 Апр 2023
2 Цитировать
Цитата Messha
Українські фашисти

Ти вже може почни за "українські біолабораторії".. та "биооружие з генами Бандери", яке Україна планувала розносити над московиею з допомогою птахів..

 

Цитата Messha
Добре тільки одне, що таких як ти і Левко в Україні практично немає. Принаймні в реалі не зустрінеш.

Радій.. Хоча запамятай - Україна це ж не тільки Донбас..

П.С. Тебе ще там не знесло кудись ураганом..? Ляльку та голки хочь не згуби..))

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+1698
|21 Апр 2023
1 Цитировать
Цитата Messha
Как хорошо, что в Украине так мало сектантов.

На останок скажу таке.  У нас на сайтах по аренді житла і навіть на вуличних об'явленнях, дуже часто пишуть - "крім переселенців з Донбасу". І це так тому, що вони мабуть вже всім у нас "мізки винесли" своею наглістю та егоїстичними маніпуляціями. Dixi..

Гарної та спокійної ночі.. без ураганів.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+690
|21 Апр 2023
2 Цитировать
Цитата Asher
Тим паче я дуже сумніваюся, що вона щось справжне знає

Я думаю краще її більше не чіпати, щоб не давати поводу їй писати   ідіотизм.

Старожил
+1698
|22 Апр 2023
3 Цитировать
Цитата levko1
Я думаю краще її більше не чіпати, щоб не давати поводу

Згоден.. Ці донбасівці мабуть майже всі такі.. Наприклад, всі кого я з них знав, дійсно вели себе як наглі та егоїстичні ідіоти.. У нас з ними вже не хочуть мати діла не тільки прості громадяни але й навіть місцева влада.. Мабуть дістали вже навіть і їх.

Ми раніше займалися гуманітарною допомогою переселенцям з Донбасу.. деякі правда були цілком нормальними, охоче приймали допомогу та щиро нам дякували.. Але було багато тих, хто зневажливо так - "..а что вы опять мне привезли. у меня панкреатит а ви мне тут свои консерви".. Інші - "що ви везете нам все макарони та макарони.. нам треба гречку.. рис".. або - "..а почему рибные консерви а не тушенка".. Ну, і все-таке інше.. Також деякі "виносили мізки" своїми ліками.. які бувало стоять по 100-долларів, чи більше.. але які на їх думку ми зобов'язані безоплатно їм привезти, тому що "вони ж з Донбасу.. а ми християни".

Одного переселенця з Донецька з його сім'єю, ми навіть дуже гарно опікали церквою.. до часу коли він зовсем не обнаглів.. Жінка моя звонила і вирішувала його проблеми з банком, купувала йому якісь дефіцитні ліки.. в церкві знайшли місце для його "хламидника", який йому ми допомогли вивезти з під Донецька.. церквою дружньо зносили йому продукти харчування.. (потім вияснилося, що у нього на рахунку в банку на депозиті "кругленька сума" - десь більше 10000$).. Також моя жінка знайшла йому одну квартиру.. потім коли його з неї виперли за розведений в ній (вибач за мій французький) "срач" - іншу.. Та і в ній він теж не довго затримався.. - все скаржився на сусідів які "гриміли" та не давали йому спокійно жити.. Виявилося що це у нього гримів кран, а руки мабуть повиростали з причинного місця.. Скінчилось все тим, що хозяин вигнав його і з неї.. Коли ми почали його вчити та наставляти, він образився на нашу церкву та пішов до іншої.. потім зовсім виїхав з міста.

Ось такий у мене досвід близького спілкування з земляками Меши.

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+690
|22 Апр 2023
2 Цитировать

И кого же  этот рашистик копирует?

Старожил
+1698
|22 Апр 2023
3 Цитировать
Цитата levko1
И кого же  этот рашистик копирует?

Гитлерюгенд.. кого ж ще. Та і його кодове ім'я "шаман", теж багато про що говорить.

Точніше - фашистська раша і путлерюгенд в шаманізмі..

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
-17
|25 Апр 2023
3 Цитировать

Два фото. Дело рук человеческих.

Поразительно!

На одном фото красота, сотворённая людьми для себя и детей своих. Это городок в Испании.

На другом Бахмут. Городок  в Украине. Руками доблестных рашистских "освабадителей" с Мордора, превращён в руины.

_Сколько жизней там уничтожено счёту не поддаётся.

З.Ы. Делайте вывод, где загнивают люди, а где процветают.

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
-17
|25 Апр 2023
2 Цитировать

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
-17
|26 Апр 2023
3 Цитировать

Фільм "Будущее росии" мені сподобався.

А вам?

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
+1698
|28 Апр 2023
3 Цитировать

Сьогодні московітські нелюди по-фашистські (в 4 ранку) з р-ну Каспійського моря, знову вдарили по Україні своїми крилатими ракетами. Всього вони випустили з своїх "адських машин" - 23 крилаті ракети (невідомо скільки ще дронів-камікадзе).. З них збито 21 ракету.. в небі над Киевом - збито 11-ракет і кілька ударних дронів-камікадзе. На жаль в Умані ці нелюди поцілили крил.ракетою в багатоповерхівку і зруйнували під'їзд з сплячими мирними громадянами.. є убиті і поранені, невідомо скільки ще їх там під завалами. В Дніпрі теж є приліт в житловий будинок (ймовірно дрон-камикадзе).. є убиті (молода жінка і дитина).

Куди ще и що влучило, поки невідомо.. тому що цім московітським нелюдям не важливо куди їм цілити.. їм би лише було по-більше руйнувань, крові та смерті.. але уже цього достатньо для розуміння того, що це не війна а ціленаправлений геноцид українського мирного населення.. Тому майбутне цієї бісівської кровожерливої недоросії в кращому разі - в повічних прокльонах і за "залізною завісою".. А за нею вони 100-пудово, там як ті пауки в банці, самі пережеруть один-одного навіть без судів Божих. - "Тож Я вилив лють Свою на них за те, що вони кров пролили в цій землі, що осквернили її бовванами своїми". (Езек.36:18)

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+1698
|28 Апр 2023
3 Цитировать
Цитата Ukr0pitek
Но это, конечно, фейк.

100-пудово фейк с болотной, нет никакого сомнения.. рашистская фсботоферма и не такое еще может состряпать..

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
Модератор
|28 Апр 2023
Цитировать
Цитата Ukr0pitek
Украинские боевики

За распространение лжи и возмущениями действиями администрации - удаление.

Старожил
+1698
|30 Апр 2023
4 Цитировать

Це просто жесть.. - Федеральный канал "Россия 1" выдал кадры разрушенной многоэтажки в Умани за "обстрел Донбасса украинскими боевиками".

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+690
|2 Мая 2023
2 Цитировать
Украина дала определение рашизму
Старожил
+1698
|3 Мая 2023
3 Цитировать

Ця рашистська "исторична особистість".. точнійше підримуваний більшістю болотної їх фюрер-шизофренік.. не тільки довів цю недоімперію до її інфернального дна, але й при цьому успішно відродив в ній оновлену нью-фашистську ідеологію, у рамках (вже рашистського) авторитарного та тоталітарно-мілітаристського ультранаціоналізму.. і встановив в ній відповідний рашистський диктаторський режим, із жорсткою регламентацією суспільства та економіки.. Чим далеко обігнав історичну фашистсько-гітлерівську Германію. 100-пудів це бісівське явище, буде вивчатися різними вченими ще багато років поспіль. Якщо Бог ще дасть часу..

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
-17
|4 Мая 2023
1 Цитировать

Десь так...

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Писатель
+90
|7 Мая 2023
0 Цитировать

Сегодня моей супруге было занятное коротенькое сновидение аккурат перед пробуждением.Она стоит в ликующей до неистовства толпе, восторженно приветствующей высокого худощавого толстогубого человека на трибуне. Толпа уверена, что это сам Путин, сделавший пластическую операцию, а она знает, что это не он. Царь ненастоящий? Вот и все. К чему бы это?

"Люди избавились бы от половины своих неприятностей, если бы договорились о значении слов". Декарт
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Будущее расеи

Фото вставляйте н-р через сайт imageup.ru.  Нет русской клавиатуры - используйте транслит.

Если Вы зарегистрированы