Добавить пост
Частые вопросы
Реклама у нас

Прошу молиться

Старожил
+3866
|7 Авг 2023
1 Цитировать

да. страна - проукраинская помойка, почему-то претендующая на объективность. брат мой смотрит, и дал мне ссылку. может и фейк. но тем не менее - эти молитвы нужны. это спасение нас от жатвы - жатвы всего того зла ,которое сеется сейчас, к сожалению.

не будет покаяния в этом зле - будет жатва, тяжелая и неожиданная. все вспомнится, в т.ч. тут в теме написанное... будет литься кровь тех ,кто себя почитал святыми... единственно святыми... увы...

Старожил
+187
|7 Авг 2023
2 Цитировать

Похоже, алеб, вы даже не знаете что такое проукраинская. Иначе не написали бы то что написали.

Итак, "страна.уа" - это проросийская газетенка, заблокированная в Украине (решением СНБО[6]).

Проукраинский - это "действующий в интересах Украины, украинцев "

"У кожної країни є свої інтереси. Проукраїнська позиція - це така позиція, з якої українські інтереси краще за все представляти та захищати".

Adprime in vita esse utile, ut ne quid nimis.
Старожил
+187
|8 Авг 2023
1 Цитировать

Вот, алеб. Возможный вариант совершенной молитвы. Молитва Блез Паскаля:

Паскаль, Блез (1623-1662) — французский математик, физик, философ и публицист.

“Я не прошу у Тебя ни здоровья, ни болезни, ни жизни, ни смерти. Прошу об одном: используй моё здоровье, мои болезни. Мою жизнь, мою смерть во славу Твою. Только Ты Господи, знаешь, что для меня полезно. Ты Владыка, Ты Господин, поступай со мной по воле Твоей... Давай мне, отбирай у меня, подчиняй мою волю Твоей. Господи, я знаю только одно: идти за Тобой хорошо. А противится Тебе - плохо. Таков мой критерий добра и зла. Я не знаю, что для меня лучше: здоровье или болезнь, бедность или богатство, я не вправе об этом судить. Такое знание недосягаемо ни для людей, ни для ангелов. Оно сокрыто в глубине Твоего Провидения, перед которым я благоговею, не пытаясь в Него проникнуть.’’

Не знаю... Толи Блез Паскаль не "доводил" Господа до "схватить ремень". Толи он считает, что может перенести все испытания, наподобие Иова. Может другая какая причина, опыт же у каждого свой... Вот. У меня лично не хватает мужества, молится так. Не прося о снисхождениях.

Когда я не "говорю" с Господом. Я читаю разны молитвы, для задействования глубинных душевных процессов. Иногда такой молитвой порой молюсь я. Иногда другой. Например...

Вот молитва, — точніше її частина (автора не знаю):

Хай буде воля Твоя, Господь, Бог мій і Бог батьків моїх, щоб я більше не грішив, і не повторював своїх гріхів, і не гнівив Тебе наново, і не робив поганого в очах Твоїх. А то, в чому я згрішив перед Тобою, зітри з милості твоєї великої, але не через страждання(!) і тяжкі хвороби(!). Нехай будуть угодні промови уст моїх і помисли серця мого перед Тобою, Господи, Твердиня моя і мій Збавитель!

Adprime in vita esse utile, ut ne quid nimis.
Старожил
+187
|8 Авг 2023
1 Цитировать

Вот, поучение. Про то, что надо называть вещи так как есть, а не объявлять про их "скрытый" и "первоочередный" смысл.

Істина вимагає, щоби ви любили, а любов вимагає, щоби ви говорили істину.

Всупереч поширеній думці, любов і істина не протистоять одна одній. Насправді неможливо уявити одне без іншого. Прагнучи до істини, потрібно присвятити себе любові, а прагнучи любові, потрібно присвятити себе істині.

Самий Люблячий з усіх людей, що коли-небудь жили на землі, настільки полюбив цей світ, що на очах у натовпу помер жорстокою і кривавою смертю за чужі злочини. Водночас Він говорив істину з такою чесністю та прямолінійністю, яких не бачив світ. І справа не просто в тому, що любов Ісуса ніколи не суперечила Його чесності, а чесність ніколи не перешкоджала любові. Ні, все набагато глибше: Його прихильність до істини була рухома любов'ю.

Біблійний заклик любити ніколи не змусить вас прикрашати, заперечувати чи спотворювати істину. А заклик до істини ніколи не попросить піти проти Божого заклику любити ближніх. Яскраве втілення цього принципу ми бачимо в описі дуже відомої ситуації з життя Ісуса Христа. Ми читаємо про неї в Євангелії від Луки 18:18–30.

Adprime in vita esse utile, ut ne quid nimis.
Старожил
+187
|8 Авг 2023
1 Цитировать

Багатий начальник підходить до Ісуса, щоби спитати Його про вічне життя. Це дуже хороше питання, на яке він отримує досить жорстку та чесну відповідь. Навряд чи благовістя Ісуса можна назвати успішним за сучасними мірками.

Будучи дуже чесним, Христос навіть не намагається зробити Євангеліє привабливим. Навпаки, Він зосереджує увагу на головному ідолі в серці цієї людини. Але багатому начальнику треба почути цю погану новину, щоби захотіти прийняти Добру звістку, якої він так відчайдушно потребує.

І далі Лука пише, чим закінчується ця історія, і для нас це дуже важливо: почувши чесну відповідь Ісуса, чоловік іде, а Ісус із сумом дивиться йому вслід. Подивіться, що Ісус не виявляє черствості та байдужості. У Нього достатньо любові. Його жорсткі слова рухомі любов'ю, і смуток наприкінці розмови говорить про любов, яка спонукала Його вимовити ці слова. У словах Христа немає злого засудження. Його викриття, яке може здатися суворим, — це слова благодаті, вимовлені люблячим Спасителем заради викуплення душі.

Істина не зла, і любов не брехлива. Це дві сторони єдиного бажання, спрямованого до духовного добра іншої людини. Істина, сказана без любові, перестає бути істиною, тому що люди спотворюють і переінакшують її на користь своїх особистих інтересів. А любов, що суперечить істині, перестає бути любов'ю, бо, спотворена хибними мотивами, вона вже не несе ближньому блага.

Сьогодні ви покликані до люблячої чесності та чесної любові. То одне, то інше намагатиметься вислизнути у вас із рук. Тому моліть про допомогу Христа, Який до самої смерті залишався вірним і тому і іншому.

У Його благодаті ваша єдина надія присвятити своє серце любові і істині.(С)

Adprime in vita esse utile, ut ne quid nimis.
Старожил
+2
|10 Авг 2023
1 Цитировать

Прошу молитися за допомогу українцям і пораненим людям а також за допомогу моїм друзям і за нормальні знання і мудрість на цьому форумі. Бог Він благий і справедливий і Він може усе, слава Йому

Прошу молитви за ранених украинцев и за моих друзей и за Богопознание и мудрость на етом форуме

Бог є любов і Він любить правду, Бог есть любовь и Он любит правду, God is love and He likes truth, glory to Jesus Christ
Старожил
+2
|29 Авг 2023
1 Цитировать

Щоб уся російська зброя припинила працювати і стріляти

Чтоб русское оружие не стреляло

Бог є любов і Він любить правду, Бог есть любовь и Он любит правду, God is love and He likes truth, glory to Jesus Christ
Старожил
olo
-833
|4 Сен 2023
1 Цитировать

Помоліться за ненавидящих вас , може хоч так,перестанете грішити !

“Во имя Господа, Бога Израиля: Михаэль справа от меня, Габриэль слева, Уриэль передо мной, Рафаэль позади меня, а над моей головой – Шехина Господня.”
Старожил
olo
-833
|4 Сен 2023
1 Цитировать
Цитата igor 84
за Богопознание и мудрость на етом форуме

Любите врагов ваших...https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/45198458_1101576236677944_8435885118798692352_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=xmsQwqZUciYAX-CB8Q3&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfBHX6CqjuQ7_05cl16CvdD4c2hoRp1otFOim2M8TQnYsQ&oe=651CEBBA

 

Цитата igor 84
за Богопознание и мудрость на етом форуме
“Во имя Господа, Бога Израиля: Михаэль справа от меня, Габриэль слева, Уриэль передо мной, Рафаэль позади меня, а над моей головой – Шехина Господня.”
Старожил
+3866
|4 Сен 2023
2 Цитировать

Старожил
+690
|4 Сен 2023
2 Цитировать

Алеб, ты же уверен что здесь речь о рашистких захватчиках , убивающих и разрушающих всё на своем пути и творящим зло твоим ближним.

Я  в этом стихе таковых не вижу. Но если ты видишь, то не предлагай  это тем кого ибивают и разрушают, а поступи вот таким образом:Найди телефон рашистов ,  которые координируют ракетные удары, дай   им  координаты своего дома и скажи  что это склад с боеприпасами . И сиди в доме  вместе с родными (им ничего не говори) и ждучи прилёта ракеты , сколько есть мочи люби и благословляй врагов.

Нормально,да?

 

Цитата olo
Помоліться за ненавидящих вас , може хоч так,перестанете грішити !

С рашистом  тоже   понятно чего он хочет.

Старожил
+2
|15 Дек 2023
1 Цитировать

Хто за шо планує чи хто хоче молитися? Адже Бог не вмер а деякі українці вмерли але більшість живе.

Р кто молиться будет?

Who want to pray and for what?

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+2
|19 Дек 2023
3 Цитировать

Прохання молитися за повний вивід російських військ із України

Р за вьівод войск рф из Украиньі

Let us pray for Russian army and Russian troops go out from Ukraine

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+2
|28 Дек 2023
2 Цитировать

Продовжуємо молитися шоб російські війська вийшли з України

Р за вьівод войск рф из Украиньі

Russians need to go home . We ask rus sian army to go out from Ukraine

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+2
|29 Дек 2023
1 Цитировать

за Божу мудрість для українців та допомогу від Бога народу України.
р за Божью мудрость для украинцев
God loves ukrainians and He can help

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
-17
|29 Дек 2023
1 Цитировать

Молимось за нашу Україну!

"...щит и ограждение - истина Его." - Пс.90:4;
Старожил
+2
|31 Дек 2023
2 Цитировать

за успіх, здоров'я та добро для українців у Новоу 2024 році.
р за добро и успехи для украинцев в новом 2024 году
For happy New Year for Ukraine and ukrainians.

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+2
|6 Янв 2024
1 Цитировать

Я прошу Божої допомоги і молитви шоб мене не забрали у військомат або тцк і шоб люди які хотіли мені страждань щоб вони пізнали Бога і покаялися і служили Ісусу Христу . Я не військовий я не проходив службу в армії по документам 2008 року лікар написав шо мені не можна давати зброю в руки. Між армією і Богом я обираю Бога, між любов'ю до країни і любов'ю до Бога я обираю Любов до Бога, між служінням народу і служінням Богу я обираю служіння Богу. Слава Отцю і Сину і Святому Духу, Ісус Христос є Господом і Спасителем для народів.

Р пусть Бог мне поможет

God knows how to help and how to save and I ask Him about it

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+3866
|6 Янв 2024
2 Цитировать

Тих, хто вибирає Бога - Бог захистить. Слава Господу. молимось.

---

молимось -

за мене і брата мого молодшого. щоб захистив нас також Бог від ТЦК.

за всіх наших рідних і близьких.  і тих, хто уже в армії.

за всіх людей в усьму світі - від війни, участі в ній...

Старожил
+2
|8 Фев 2024
0 Цитировать

шоб уся російська зброя припинила стріляти.
р чтобьі российское оружие перестало стрелять
russians stop the fire

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+2
|24 Фев 2024
0 Цитировать

Щоб Украіна отримала необхідну матеріальну, гуманітарну, фінансову та військову допомогу від США та Німеччини та інших країн . Бог знає яка ситуація і шо стоїть питання про життя людей і виживання і безпеку українців

Р за помощь Украине От США , Германии и других Стран

About help and support to Ukraine , God knows the situation

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+2
|21 Мар 2024
0 Цитировать

щоб усі плани диявола на Україну не склалися і щоб добро перемогло зло. шоб ситуація в Україні покращилась.
р чтобы все планы дьявола на Украину не состоялись и рухнули и чтобы ситуация в Украине улучшилась.
For good for Ukraine, God wins and devil looze

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+2
|11 Апр 2024
0 Цитировать

шоб надійшла фінансова, матеріальна та інша допомога Україні від США, Німеччини, Великобританіі, Франції, Італії, Іспанії та Чехії. щоб вистачало українцям і українским воїнам захисту, грошей, необхідного обладнання і аммуніції. Бог усе знає, моліться будь ласка за захист і допомогу українцям.
р за помощь Украине и украинцам от Сша, Германии и других стран. за зашиту украинцев.
pray for help to ukrainians and ukrainian soldiers from USA, Germany, Great Britain, France, Italy, Spaine and Chehya. All Glory to God and we ask God to defend all ukrainians in Ukraine. God can see everithing and He see that russians attacks ukrainians. God please save our lives and souls, ukrainians have a right to live and to love. in the name of Jesus Christ.

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Прошу молиться

Фото вставляйте н-р через сайт imageup.ru.  Нет русской клавиатуры - используйте транслит.

Если Вы зарегистрированы