Добавить пост
Частые вопросы
Реклама у нас

Какова причина, и что с этим делать?  

Старожил
+1698
|16 Фев 2023
0
Цитата Preacher
И я с такими как вы общался, притом здесь на форуме.

Общался.... та так нічому і не навчився.. І це думаю тому, що ти пане Preacher зовсім не вмієш спілкуватися.. Ось вже тут в своїй темі, ти тільки і того що напустив нам сакрального "туману", зі своєю "зоряною" спробою вознестись вище всіх нас.. але при цьому на поставлені тобі прямі та прості запитання, ти так нічого і не відповів. А це вже дуже і дуже не гарно.. тим паче, якщо ти дійсно христианин.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
Модератор
|16 Фев 2023
Цитата Asher
та так нічому і не навчився.. І це думаю тому, що ти пане Preacher зовсім не вмієш спілкуватися.. Ось вже тут в своїй темі, ти тільки і того що напустив нам сакрального "туману", зі своєю "зоряною" спробою вознестись вище всіх нас.. але при цьому на поставлені тобі прямі та прості запитання, ти так нічого і не відповів. А це вже дуже і дуже не гарно.. тим паче, якщо ти дійсно христианин.

Вірно сказано, Asher. Не видим больше смысла продолжать эту пустейшую из пустейших тем с переливаниями из пустого как говорят в порожнее. Тема звкрыта по причине автора слушать и слышать только себя "избранного".

1 2 3 4

Какова причина, и что с этим делать?  

Извините, эта тема закрыта. Вы не можете больше добавлять сообщения.