Добавить пост
Частые вопросы
Реклама у нас

Какова причина, и что с этим делать?  

Старожил
+214
|12 Фев 2023
0
Цитата Asher
В'єтнам, Афганистан..

Порiвнювати можна тiльки В'єтнам, а Афганiстан навiть порiвнювати не можна.

 

Цитата Asher
Тобі-ж відомо.. так просвіти нас сірих..

Предлагаете нарушить Божий запрет? А вы действительно уже из серых?

 

Цитата коровьев
Не спрашивал, ибо это не к Нему вопрос.

Он ведь позволил, поэтому вопрос именно к Нему. Или все уже Бога слышать разучились?

Bible Preaching Ministries
Старожил
+1698
|12 Фев 2023
1
Цитата Preacher
Афганiстан навiть порiвнювати не можна

Причина та джерело війни - одне і теж..

Що ще не так?

 

Цитата Preacher
Предлагаете нарушить Божий запрет?

Тоді треба було мовчати.. а не починати.

 

Цитата Preacher
А вы действительно уже из серых?

Ну ти ж білий, раз з такою таємницею.. а ми без неї невігласи, значить сірі.

Що ще не зрозуміло..?

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+214
|12 Фев 2023
0
Цитата Asher
Тоді треба було мовчати.. а не починати.

Берете на себя роль Бога?
Давайте представим, что я прав, и причина действительно есть (хотя я в этом не сомневаюсь).
И христиане наконец покаются именно в том грехе, из-за которого Бог допустил эту войну.
Как это скажется в целом на ситуации в Украине? Омоет ли кровь Христа этот грех?
Помилует ли Бог Украину?

PS. Але є ложка дьогтю в діжці з медом: Що робити з тими, хто відмовиться каятись і буде грішити і далі  цим гріхом?

Bible Preaching Ministries
Старожил
+1698
|13 Фев 2023
1
Цитата Preacher
Берете на себя роль Бога?

До чого це.. для чого підтянув сюди Бога..? Типу.. напад - найкращий захист? Розумію..))

Вибач.. але твоя манера спілкування, нагадує мені метод "мозговий штурм" з приманкою від понтового лектора.

 

Цитата Preacher
представим, что я прав, и причина действительно есть (хотя я в этом не сомневаюсь). И христиане наконец покаются именно в том грехе, из-за которого Бог допустил эту войну.

Он воно, куди ти завернув. Хм-м.. тоді ти повинен був піти до винних, та викрити їм цей гріх.. як вчать Бог та Библія. Але як я зрозумі, ти згрішив тому, що не виконав повеління Боже.. А сталось це мабуть тому, що диявол обдурив тебе і нашептав тобі свою заборону.. По-ходу тебе очікує доля Иони..)

 

Цитата Preacher
Що робити з тими, хто відмовиться каятись і буде грішити і далі  цим гріхом?

Все дуже просто.. - Покласти всю провину на тебе, за то що не доніс до них за що їм потрібно каятися..

"...хіба Я не пошкодую великого міста Ніневії, в якому живуть понад сто двадцять тисяч людей, котрі не пізнали їхню правицю чи їхню лівицю..." (Иони 4:11)

Вчи наполегливо матчастину.

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+214
|13 Фев 2023
0
Цитата Asher
Тоді треба було мовчати.. а не починати.
Цитата Asher
До чого це.. для чого підтянув сюди Бога..?

Вы уже указываете мне - что делать, а что не делать. В моей жизни обычно этим Бог занимается, а в данной ситуации, вы стремитесь занять Его место? Не стыдно?

Bible Preaching Ministries
Старожил
+214
|13 Фев 2023
0
Цитата Asher
Але як я зрозумі, ти згрішив тому, що не виконав повеління Боже..

А вам не приходила в голову случайная мысль о том, что вы также виновны в том грехе, из-за которого Бог позволил рф напасть на Украину?
А ведь грех он штука такая, сначала Бог милует и ожидает покаяния, но если человек отворачивается от Бога и упорствует в грехе, то рано или поздно он теряет спасение и приходит духовная смерть.

Bible Preaching Ministries
Старожил
+1698
|13 Фев 2023
1
Цитата Preacher
Вы уже указываете мне - что делать, а что не делать.

Хм-м.. вибач, але я лише зробив пропозицію.. Да и хто ж в силі заставити тебе, щось робити те чого ти сам не схочеш..? Цого навіть Бог не зможе.. А у тебе явно викривлений погляд на очевидне.. тому я не розумію, як в такому стані можна чути Бога..? Нонсенс якийсь..

 

Цитата Preacher
А вам не приходила в голову случайная мысль о том, что вы также виновны в том грехе, из-за которого Бог позволил рф напасть на Украину?
Цитата Preacher
рано или поздно он теряет спасение и приходит духовная смерть.

Ну ось почалося.. Ти навіть не спитав мене, чому я так про тебе та твоє сакральне пророцтво думаю.. але почав вже з обвинувачення та погроз.

П.С. Вибач брате.. Але така поведінка, це ознака хибного духа.. який мабуть і дає тобі такі вказівки з пророцтвом. Якщо хочешь та готовий слухати.. то я трішки зможу пояснити, що тут у тебе не так і чому..

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+214
|13 Фев 2023
0
Цитата Asher
Да и хто ж в силі заставити тебе, щось робити те чого ти сам не схочеш..? Цого навіть Бог не зможе..

Бог может все! Или не читали вы в писании:

............. Я Бог Всемогущий; ходи предо Мною и будь непорочен; (Быт.17:1)

 

Цитата Asher
П.С. Вибач брате.. Але така поведінка, це ознака хибного духа.. який мабуть і дає тобі такі вказівки з пророцтвом.

Как думаете, если 9 лет войны и множество жертв ничему согрешающих не научили, - ЧТО БОГ СДЕЛАЕТ ДАЛЬШЕ? 
Хотя я знаю, что он уже начал это делать и не избегнут.

Bible Preaching Ministries
Старожил
+1698
|13 Фев 2023
1
Цитата Preacher
Бог может все! Или не читали вы в писании: ............. Я Бог Всемогущий

Не потрібно приписувати Богу те що Він ніколи не робив, і незбирається навіть робити. На волю людську та її свободу, посягає лише диавол.. Вчи наполегливо Св.Писання Боже.

 

Цитата Preacher
Как думаете, если 9 лет войны и множество жертв ничему согрешающих не научили

Ну ось знову.. Дорогоцінний Preacher, ти з Московії.. Ні? Тоді будь ласка перестань цитувати рашистські духовні скрепи.. Бачу ти явно не читав в Писаннях за демона, який запропонував Богу себе, щоб піти та летально занапастити царя-кощунника. І вбито царя було не в ліжку з наложницею.. а саме на окупаційній війні, яку цей демон і розв'язав.. При цьому не дивчись на те, що царь навіть дуже гарно замаскувався.. Розумієш, ні..?))

 

Цитата Preacher
ЧТО БОГ СДЕЛАЕТ ДАЛЬШЕ?

Все те, що Він сказав раніше. Ніхто Йому в цьому не завадить, як і не посміє дати пораду теж..

 

Цитата Preacher
Хотя я знаю, что он уже начал это делать и не избегнут.

Вибач, але я чесно.

Нічого ти Preacher не знаєш.. А якщо і дійсно когось чуєш, то тільки не Святого Духа Божого. Думаю так.

Пояснити чому..?

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+214
|13 Фев 2023
0
Цитата Asher
Не потрібно приписувати Богу те що Він ніколи не робив, і незбирається навіть робити.

Я больше верю написанному в Библии, о том что Бог - Он Бог Всемогущий.
А ваше отрицание - не стоит и копейки.

 

Цитата Asher
а саме на окупаційній війні, яку цей демон і розв'язав..

Разве духи не исполняют повеления Бога Всемогущего?

20 и сказал Господь: кто склонил бы Ахава, чтобы он пошел и пал в Рамофе Галаадском? ..........
(3Цар.22:20)

 

Цитата Asher
Нічого ти Preacher не знаєш.. А якщо і дійсно когось чуєш, то тільки не Святого Духа Божого.

Это очень похоже на:

24 И подошел Седекия, сын Хенааны, и, ударив Михея по щеке, сказал: как, неужели от меня отошел Дух Господень, чтобы говорить в тебе? (3Цар.22:24)

Вы были бы поосторожнее с такими заявлениями, нельзя налево и направо разбрасываться словами.

36 Говорю же вам, что за всякое праздное слово, какое скажут люди, дадут они ответ в день суда:
37 ибо от слов своих оправдаешься, и от слов своих осудишься.
(Матф.12:36,37)

Bible Preaching Ministries
Старожил
+1698
|13 Фев 2023
1
Цитата Preacher
Я больше верю написанному в Библии,

Вибач.. але я сумніваюсь, що ти самостійно прочитав її хоч раз..

 

Цитата Preacher
о том что Бог - Он Бог Всемогущий.

Здається, ти тільки чув, що Він - Бог Всемогутній. Це так само, як і я прочитав що ти Preacher.. Ну и що з цього?)

 

Цитата Preacher
Это очень похоже на:

Понятно..((

Ну да ладно.. хоч ти і не бажаєш почути підставу моєї думки про твоє пророцтво.. але щоб закінчити цю твою тавтологію, я все ж таки її озвучу.

Спробую дуже коротко та ясно…

Ну по перше.. Бог точно не буде говорити пророку взагалі щось про нарід,  (крім лише слова яке відноситься особисто до самого пророка, та його служіння),  без того щоб не послати його потім до цього народу з цім Своїм Словом. Тому таких прикладів у пророків Божих, як ти дорогоцінний нам тут виніс, в Біблії днем з вогнем не знайдеш. Крапка.

А по друге.. ціль справжнього Божого пророка, це донести Слово Бога до тих до кого воно відноситься, та принести цім посланням плід для Його Царства.

Вибач, але я не бачу в тебе ні першого, ні другого. Крім лиш (якщо тобі вірити) чогось там.. що мабуть гріє твою гординю, та ще супутній їй нарцисизм. Зрозуміло..? ...DIXI..!

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+214
|13 Фев 2023
1
Цитата Asher
Вибач.. але я сумніваюсь, що ти самостійно прочитав її хоч раз..

Не стану тревожить ваши сомнения; раз вы их выбрали, то в них и пребывайте.

 

Цитата Asher
Ну по перше.. Бог точно не буде говорити пророку щось взагалі про нарід, (крім лише слова яке відноситься особисто до самого пророка, та його служіння), без того щоб не послати його потім до цього народу з цім Своїм Словом. Тому таких прикладів, як ти дорогоцінний нам тут виніс, в Біблії днем з вогнем не знайдеш. Крапка.

Тогда вы с легкостью сможете поведать всем читающим, что говорили семь громов из книги Откровения:

3 и воскликнул громким голосом, как рыкает лев; и когда он воскликнул, тогда семь громов проговорили голосами своими. (Откр.10:3)

И с не меньшей легкостью поясните, когда точно истечет период: "времени, времен и полувремени"

7 И слышал я, как муж в льняной одежде, находившийся над водами реки, подняв правую и левую руку к небу, клялся Живущим вовеки, что к концу времени и времен и полувремени, и по совершенном низложении силы народа святого, все это совершится. (Дан.12:7)

Bible Preaching Ministries
Старожил
+1698
|13 Фев 2023
1
Цитата Preacher
семь громов проговорили голосами своими. (Откр.10:3)

Хочеш сказати, що ти чув грім та не знаєш звідки він..? Зрозумів.. Так з цього і треба було починати.. а то навернув тут всілякого, що мабуть і сам тепер ладу не даси..))

П.С. Ладно, скажу друже Preacher на кінець ще таке.. Мабуть ти вирішив похизуватися своєю духовністю, думаючи що тут духовний дитячий садочок.. да не тут-то вийшло.. І тепер мало що ти "напустив туману" зі своим пророцтвом.. так ще і оправдуючись понависмикував собі до подоби текстів з Писання, та намагаєшся їх за вуха притягнути до вкидання про своє сакральне пророцтво. Повірь.. дуже погано це все виглядае - чисто по-сектантські.

Ну да ладно.. Гарного тобі вечора.. з повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+690
|14 Фев 2023
2
Цитата Preacher
но когда увидел что происходит с Мариуполем и Харьковом, я спросил у Бога - «Это ведь противоречит Твоему Слову, которое Ты дал Аврааму, поскольку и в Мариуполе и Харькове много святых и праведных»? И Бог мне ответил,

Если бы Бог вам ответил,то вначале бы Он научил  вас, что тот случай с Авраамом это не на все времена, не обетование, а лишь случай который дает нам определенное размышление.И главное: мы служитеи Нового  Завета, имеющие намного  большее и важнее ...

Старожил
+1698
|14 Фев 2023
0
Цитата levko1
случай который дает нам определенное размышление.

Именно так..  Нам нужно быть очень осторожными, выбирая тексты фундаментом для наших утверждений.. Заметил, что особый талант у современных "пророков" обычно в том, что они для порождаемого их плотью и разумом.. а то и демонического.. начинают быстро искать подтверждения в Св.Писаниях. И конечно-же там они его находят, пусть даже если оно приблизителное. Некоторым достаточно даже одного подходящего текста, который они впрямь за уши притянут к своему откровению.. активно доказывая всем, что оно безпрекословно у них от Господа Бога. Сколько таких "пророков" уже ввело в обман собрания святых.. и скольких они еще уведут с Путей Господних своими "откровениями"..?? Жесть, в общем!

С уважением.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+214
|14 Фев 2023
0
Цитата Asher
Мабуть ти вирішив похизуватися своєю духовністю, думаючи що тут духовний дитячий садочок.. да не тут-то вийшло..

Ваши посты убедили меня в обратном, - это не детский сад, а НЕЧТО другое. Хотя Слово говорит нам следующее:

3 и сказал: истинно говорю вам, если не обратитесь и не будете как дети, не войдете в Царство Небесное;
4 итак, кто умалится, как это дитя, тот и больше в Царстве Небесном; (Матф.18:3,4)

 

Цитата levko1
Если бы Бог вам ответил,то вначале бы Он научил вас, что тот случай с Авраамом это не на все времена, не обетование, а лишь случай который дает нам определенное размышление. И главное: мы служитеи Нового Завета, имеющие намного большее и важнее ...

9 лет война идет в Украине, и 9 лет льется кровь, и это не упоминая коронавирус.

Ведь вы уже помолились, и спросили у Бога - из-за какого греха Он допустил войну рф против Украины?

Bible Preaching Ministries
Старожил
+214
|14 Фев 2023
0
Цитата Asher
Сколько таких "пророков" уже ввело в обман собрания святых.. и скольких они еще уведут с Путей Господних своими "откровениями"..?? Жесть, в общем!

Пока мы здесь общаемся на форуме, Бог уже начал снимать и наказывать тех служителей, которые виновны в том грехе, из-за которого Бог допустил эту войну. И на протяжении ряда лет Он снимет всех, кто участвовал в этом грехе, и даже тех кто покается; поскольку на них кровь тех, кто погиб в этой войне.

Bible Preaching Ministries
Старожил
+1698
|14 Фев 2023
1
Цитата Preacher
Ваши посты убедили меня в обратном, - это не детский сад, а НЕЧТО другое.

А що.. може зібрання монстрів, нефилімів, так?

 

Цитата Preacher
Ведь вы уже помолились, и спросили у Бога - из-за какого греха Он допустил войну рф против Украины?

Адже ти не помолився і не спитав у Бога - за який гріх Він послав путлерівську московію на поразку в Україні?

 

Цитата Preacher
Пока мы здесь общаемся на форуме, Бог уже начал снимать и наказывать тех служителей, которые виновны в том грехе, из-за которого Бог допустил эту войну.

Служителів в рашистскій московії.. так? Кого.. чи Бог тобі і це заборонив..?

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
0
|14 Фев 2023
0
Цитата Preacher
Тогда я снова спросил - «Почему Ты это допустил»?

А сами не могли врубиться, глядя на аналогию родины Христа прежнего пришествия?

 

Цитата Preacher
Второй не менее важный вопрос, - ЧТО С ЭТИМ ДЕЛАТЬ?

- Просто жить, как умеете.

Ведь, в любом случае, получите только по делам своим.

Старожил
+214
|14 Фев 2023
0
Цитата Asher
Адже ти не помолився і не спитав у Бога - за який гріх Він послав путлерівську московію на поразку в Україні?

Вы невнимательно читали первый пост этой ветки, и приписываете Богу то, чего Он не делал.

Они сами захотели и сами пришли, и уже не в первый раз, и Бог все это помнит.

 

Цитата Asher
Служителів в рашистскій московії.. так? Кого.. чи Бог тобі і це заборонив..?

Нет, служителей в Украине. Что вам до служителей московии, они будут судимы за свои грехи.

Bible Preaching Ministries
Старожил
+214
|14 Фев 2023
0
Цитата Мойша х
А сами не могли врубиться, глядя на аналогию родины Христа прежнего пришествия?

Вы уже врубились? Тогда поделитесь - в чем причина?

 

Цитата Мойша х
- Просто жить, как умеете. Ведь, в любом случае, получите только по делам своим.

У нас с вами разная степень ответственности перед Богом.

Bible Preaching Ministries
Старожил
+1698
|14 Фев 2023
1
Цитата Preacher
Вы невнимательно читали первый пост этой ветки, и приписываете Богу то, чего Он не делал.

Та куди ще "внимательней", коли там у тебе одні лише загадки та таємниці..)

 

Цитата Preacher
Они сами захотели и сами пришли, и уже не в первый раз, и Бог все это помнит.

Ні Preacher не самі.. Головний шаман московии дав путину наказ на вторгнення.. тобто - головний демон рашистський.. А до цього путлер декілька років, шукав поради у шаманів по всій Якутії, Бурятії та Алтаю.. та віддав всю Московію з населенням в жертву сатані. На кінець демони ввійшли і в їх церкви.. ну и т.д.

 

Цитата Preacher
служителей в Украине

Так назви їх імена.. Може це Сандей, Мунтяну чи Тищенко, Паночко..? Ну так думаю всім про це відомо .. Особливо останній - штинящий инферно болотняк з лідерством НП, Тищенко та його европейською нерухомістю..

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
0
|14 Фев 2023
0
Цитата Preacher
Вы уже врубились? Тогда поделитесь - в чем причина?

Причина - в нежелании кормить вас пережеванной пищей и желании научить вас это делать самому.

 

Цитата Preacher
У нас с вами разная степень ответственности перед Богом.

У всех они разные.

Старожил
+214
|14 Фев 2023
0
Цитата Asher
Головний шаман московии дав путину наказ на вторгнення..

По-вашему сам путин этого не хотел, и российский народ также войны не хотел и аннексии Крыма не радовался? Тузлу помните? Мешкова?

 

Цитата Asher
Так назви їх імена..

Список "немного" длиннее.

 

Цитата Мойша х
Причина - в нежелании кормить вас пережеванной пищей и желании научить вас это делать самому.

Вы сам-то понимаете, что написали?

Вы знаете число погибших в этой войне за 9 лет, и умерших от коронавируса?

Bible Preaching Ministries
Старожил
+188
|14 Фев 2023
1
Цитата Preacher
И Бог мне ответил, что это делает не Он. Тогда я снова спросил - «Почему Ты это допустил»?

О, что я слышу - имитацию интонаций духовного исполина.?!

И что же, Бог который вам говорит, представился вам Богом Авраама, Исаака, Иакова. Или что лучше, Богом Иисуса Христа?

Молитесь лучше об этом, твердо знать от того ли Имени вам извещения.

«Но вы не по плоти живете, а по духу, если(?) только Дух Божий(!) живет в вас. Если же кто Духа Христова не имеет, тот и не Его.» /К Римлянам 8:9/

Почему сомнения в словах Павла? Ответ: «Возлюбленные! Не всякому духу верьте, но испытывайте духов, от Бога ли они, потому что много лжепророков ( /считающими себя духовными/ иначе, водимых ложным духом) появилось в мире.» /1-е Иоанна 4:1/

Не благодарите.


Adprime in vita esse utile, ut ne quid nimis.
0
|14 Фев 2023
0
Цитата Preacher
Вы знаете число погибших в этой войне за 9 лет, и умерших от коронавируса?

Я говорю о другом.

Куда перескочили вы - об этом разговора небыло.

Старожил
+214
|14 Фев 2023
0
Цитата sharkships
О, что я слышу - имитацию интонаций духовного исполина.?!

У вас наверно хороший слух.

 

Цитата Мойша х
Я говорю о другом.

То, что вы написали, тяжело было к чему-то другому привязать.
Если можно, старайтесь выражаться яснее.

Bible Preaching Ministries
0
|14 Фев 2023
0
Цитата Preacher
Если можно, старайтесь выражаться яснее.

Вижу что вы до сих пор не врубились о чем речь.

Трудно задать вопрос?

Старожил
+1698
|15 Фев 2023
1
Цитата Preacher
По-вашему сам путин этого не хотел, и российский народ также войны не хотел и аннексии Крыма не радовался?

Я щось про таке говорив, чи хоч словом натякав..? Дивне питання від того, хто нібито безпосередньо спілкується з Богом.

Адже розуміло навіть найдурнішому, що путлер спав і мріяв всіляким способом відновити "ссср" та зберегти брехливу псевдоісторію своєї рашії, але війна була його останнім аргументом.. - він же не зовсім дурень. Тому він спочатку готовив все це мирно, але лукаво та підступно через васалов у владі України, а також фсбешну 5-колону в рясах.. Потім коли Майдан несподівано порушив всі ці його плани він включив план-війна, але при цьому боячись реакції заходу не пішов на пряме вторгнення і почав шукати - схвалення вторгнення у своїх богів.. Це можна легко побачити по шляхах крусейдів його бойового шамана в генеральскій формі.. і від кого ще ніхто ні разу не чув слів співчуття, до своїх рашистів загиблих на цій божевільній війні.

А про нарід рашії Preacher, нічого навіть говорити.. Їм зомбоящик та демони, яких закликав царь та його влада, переформатували мізки вже так.. що від хомо-сапієнс, а тім паче від творіння Божого.. там мало вже що лишилось.

Так зрозуміло.

 

Цитата Preacher
Список "немного" длиннее.

Значить треба все це озвучити - винести з темряви на світло, як вчить Бог та Біблия.. а не писати тайнами та загадками.

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+214
|15 Фев 2023
0
Цитата Asher
Значить треба все це озвучити - винести з темряви на світло, як вчить Бог та Біблия.. а не писати тайнами та загадками.

Список еще "немного" длиннее.

Сколько человек могли согрешить, и каким грехом, - чтобы Бог позволил войну в которой погибли сотни тысяч людей. И эта война еще продолжается.
Ведь главное сокровище Бога на Земле, это человеческие души.

3 ибо это хорошо и угодно Спасителю нашему Богу,
4 Который хочет, чтобы все люди спаслись и достигли познания истины. (1Тим.2:3,4)

Какой должен быть грех, чтобы Бог позволил убийство сотен тысяч, в том числе и неспасенных?

Bible Preaching Ministries
1 2 3 4

Какова причина, и что с этим делать?  

Извините, эта тема закрыта. Вы не можете больше добавлять сообщения.