Потреба залишається актуальною. Дай Боже добра і безпеки Україні
Потреба залишається актуальною. Дай Боже добра і безпеки Україні
Питання залишається актуальним оскільки США ймовірно зменшують поставку і продаж своїх ракет до петріотів. Може й українська промисловість скаже своє слово і запропонує якесь рішення. Можна ж шось зробити або придумати ? Дай Боже добра і миру Україні
Ця тема має сенс і залишається на повістці дня
Питання захисту неба важливе
До якісного ППО, ще треба якісні руки і голову.
В нашій країні є освічені і здатні люди. Може не дуже багато але є
Не згодна з вашим припущенням. Освічених та здібних людей в Україні якраз багато, впевнена в цьому.
Взагалі я ж і написав шо є досвічені і освічені люди але скільки їх реально я точно не знаю. Будемо вважати шо їх багато.
Україні потрібні добро і безпека
Потреба залишається
Ворог ударив по Краматорську трьома бомбами. Люди постраждали і загинули. Хто і як наведе справедливість? Хто буде діяти - християни чи ЗСУ, міжнародна спільнота чи гаагський суд, Господь Бог чи ангели? Злу не місце у містах Украіни. Так нашій країні ще недостатньо ппо і деякі люди очікують полегшення а деякі поранені. Україні потрібна допомога і увага міжнародної спільноти. Бог усе бачить
питання залишається важливим. питання ще не повністю вирішене