Добавить пост
Частые вопросы
Реклама у нас

Приготовлено миллионы могил сатаною. Кто спасется?

Старожил
+7
|21 Мая 2024
1 Цитировать

Название темьі взято из песни группьі Открьітое небо, в связи с жертвами войньі и с другими жертвами хотелось бьі найти ответ на актуальіе вопросьі, узнать о плане Бога , узнать о пути или путях спасения и прославить Бога и продолжить жизнь свою и жизнь других людей включая христиан.
Хотілося б дізнатися план або плани Бога та продовжити своє життя і життя інших людей і християн
What about life and what about God?

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|21 Мая 2024
1 Цитировать

У зв'язку з війною і втратами військових і цивільного населення нависає загроза для інших багатьох по причині продовження війни і мобілізацією обох країн. деякі люди вмирають своєю смертю а деякі насильницькою а деякі раптовою смертю. Бог знає як рятувати однак хто без Бога і без Ісуса Христа тому важко і ті можуть з великою вірогідністю загинути. Як віруючим християнам реагувати на мобілізацію та на повістки? Чи повинно суспільство і держава враховувати думку людей які не хочуть або не можуть воювати? як щодо пацифістів і тих хто хоче мирного життя?

р В связи с войной увеличились жертвьі и нависла угроза многим другим людям. как верующим христианам относиться к мобилизации и повесткам? как насчет пацифистов и тех кто хочет мирно жить? учтет ли страна и общество тех кто не хочет или не может воевать?
What about people who cannot or doesnt want to take part in military actions?

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+3869
|21 Мая 2024
2 Цитировать

мир вам

-

Звідки війни та свари між вами? Чи не звідси, від ваших пожадливостей, які в ваших членах воюють?
Бажаєте ви та й не маєте, убиваєте й заздрите та досягнути не можете, сваритеся та воюєте та не маєте, бо не прохаєте,
прохаєте та не одержуєте, бо прохаєте на зле, щоб ужити на розкоші свої.
-

оце таке МП крутиться у розумі - може від Бога...

Старожил
+7
|21 Мая 2024
1 Цитировать
Цитата алеб
Звідки війни та свари між вами? Чи не звідси, від ваших пожадливостей, які в ваших ч

так це є таке і це слова зі святого письма. тут правда Божа

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|22 Мая 2024
0 Цитировать

також хочу зазначити шо диявол часто воює проти Бога і проти людей а інколи стравлює людей або обманює їх. як би нам врятуватися від біди і від війни.

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|1 Июн 2024
0 Цитировать

хочеться молитися за перемогу або за перемир'я в Україні. Хай Бог Всемогутній убере ворога з наших земель
р хочется молиться за безопасность Украиньі. пусть у врага не станет сильі воевать
God is good God is Great, God is wonderful

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+690
|5 Июн 2024
1 Цитировать
Цитата igor 84
хочу зазначити шо диявол часто воює проти Бога

І що, можете  ЦЕ   підтвердити Писанням?

Старожил
+7
|5 Июн 2024
0 Цитировать

у святому письмі написано шо диявол повстав проти Бога і був скинутий з неба. тому я роблю висновок шо диявол воює і сіє распрі і ненависть між людьми. також у війні винні люди які одержимі сатаною роблять злочини. а те шо диявол а не Бог робить війни то це я дізнався тому шо диявол він батько брехні а війни і інше зло починаються з брехні або провокацій. згадайте як перед вторгненням яка дика пропаганда велася а дуже багато у тій пропаганді було брехні

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+690
|5 Июн 2024
1 Цитировать
Цитата igor 84
диявол часто воює проти Бога
Цитата igor 84
у святому письмі написано шо диявол повстав проти Бога

Я прохав вас підтвердити Писанням свої слова. Без підтвердження- ваші слова пустота.

Не потрібно робити з диявола всесильного монстра, який по вашому,  в змозі "воювати з Богом".

Старожил
+7
|5 Июн 2024
0 Цитировать
Цитата levko1
ваші слова пустота.

а ви часом не пустослов? вибачаюсь ви поцікавитись хотіли чи принизити мене? я перед вами почав душу відкривати свої думки про ситуацію і Біблію вирішив сказати, а ви віришили мене повичитувати. так от я не на екзамені і я вам нічого не винен. в моій країні важка війна і люди деякі реально гинуть а шо вам треба я не знаю. час познавати Бога.

 

Цитата levko1
ваші слова пустота.

ні мої слова не пустота, Бог усе бачить.

час познавати Бога.

з повагою, ваш брат во Христі

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|5 Июн 2024
0 Цитировать
Цитата levko1
Не потрібно робити з диявола всесильного монстра

я не роблю але ті люди в яких проникла брехня сатани або інший гріх вони відповідально або невідповідально поклоняються сатані і роблять багато зла , наприклад завойовуючи інші країни або вбиваючи людей чи вбиваючи мирне населення. Ворог реальний і є ворог фізичний а є ворог духовний і ворог шкодить. ігнорувати ворога поки шо не виходить.
я з вами трохи погоджусь у тому шо дуже шкода шо люди поклоняються сатані самі не знаючи цього. а ще реально дивує і іноді засмучує шо навіть люди на інвікторі, навіть християни не мають єдності не мають підтримки, треба шукати добра і шукати Божої любові і спасіння. Дружба це не порожнє слово, Бог багато робить для дружби людини і Бога, Бог хоче і мріє дружити з багатьма людьми.
сподіваюсь на дружбу, ваш брат во Христі.

з повагою

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|8 Июн 2024
0 Цитировать

хочу молитися за безпеку українців і населення України шоб Бог врегулював відносини і шоб стало краще і шоб війна скінчилася чи перемогою чи перемовинами.

р хочу молиться

I want to pray for ukrainian people 

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+690
|13 Июн 2024
1 Цитировать
Цитата igor 84
Цитата levko1 ваші слова пустота.
Цитата igor 84
Цитата levko1 ваші слова пустота.

Ви вирвали з мого речення декілька слів, таким чином робите з мене  "обідчика".

Ще раз моє ціле речення:

 

Цитата levko1
Я прохав вас підтвердити Писанням свої слова. Без підтвердження- ваші слова пустота.

Попробуйте дати відповідь

 

Цитата igor 84
а ви часом не пустослов?

Як захочете, так і буде.

Старожил
+7
|15 Июн 2024
0 Цитировать

Вирішив відповісти вам друже тому що вже почав розмову і сподівався на дружбу. те що сатана впав з неба написано у книзі Ісаії розділ 14 вірші 12-15 - Як же ж це ти впав із неба, ти, блискучий сину зірниці?

Як тебе повалено на землю, тебе, що підбивав усі народи?Ти ж говорив у своїм серці: - На небо зійду, над Божими зорями мій престол поставлю й возсяду на горі зборів, на краю півночі.Зійду на вершок хмар, зроблюсь, як Всевишній.Та ось ти в Шеол провалився, в яму преглибоку.
також написано у книзі об'явлення шо диявол впав з неба, об'явлення 12:7-9. 7
І настала війна на небі: Михаїл і ангели його воювали проти дракона, і дракон воював та й ангели його, 8 та не перемогли, ані місця не знайшлося їхнього більше на небі. 9 І повержено дракона великого, змія стародавнього, званого дияволом і сатаною, що зводить вселенну, - повержено на землю, і ангели його з ним повержені.
також з сьомого вірша 12 розділу книги об'явлення написано шо диявол(дракон) воював і ангели його тобто диявол воює. а те шо диявол сіє ворожнечу і ненависть то це відомо, і ще написано у цьому же 12 розділі 10 вірші - І почув я голос ... ,
бо повержено обвинувача братів наших, який обмовляв їх перед Богом нашим день і ніч.

тобто сатана обмовляє і бреше на людей і цим шкодить і сіє ворожнечу. це відомо багатьом а чом ви це відразу не взяли до уваги мені невідомо.

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|15 Июн 2024
0 Цитировать

а те шо Бог це любов це цілком зрозуміло і в принципі не має сенсу це кожну годину нагадувати чи можливо варто нагадувати. я слухав одного пастора і він казав шо усі війни робилися сатаною а не Богом тому шо Бог не хоче загибелі людей а диявол хоче. майже усім християнам це відомо і зрозуміло хоча можуть знайтися й такі шо будуть просити пояснень

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|15 Июн 2024
0 Цитировать
Цитата levko1
Попробуйте дати відповідь

друже а ви християнин чи може свідок Єгови, чи може адвентист сьомого дня?

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .
Старожил
+7
|2 Июл 2024
0 Цитировать

Віруєте в Бога та в Ісуса Христа і врятуєтесь ви і весь будинок ваш

Адам, Авраам,Яків , Ной,Самуїл,Єлісей, Саул, Давид, Іонафан, Соломон, Міхей, Наум , Аввакум,Іоанн, Іісус .

Приготовлено миллионы могил сатаною. Кто спасется?

Фото вставляйте н-р через сайт imageup.ru.  Нет русской клавиатуры - используйте транслит.

Если Вы зарегистрированы