Добавить пост
Частые вопросы
Реклама у нас

Бог ошибается?

Старожил
+1698
|26 Мар 2023
0 Цитировать
Цитата levko1
"Співпрацює" тут не підходить. Тому що співпрацюють рівні за статусом.

Тут ти брате Левко не правий..)

Ось пояснення Гугла: - Співпраця, співробітництво (фр. collaboration) — спільна діяльність, спільна праця для досягнення мети.

Теж саме и московитською: - Сотру́дничество или коллабора́ция — процесс совместной деятельности в какой-либо сфере двух и более людей или организаций для достижения общих целей

Про статуси як бачиш - ні слова.. але мова - заради досягнення загальновигідної мети.. (Как видишь про статус ни слова.. речь о достижения общевыгодных целей).

П.С. Але моє питання було до aureorum.. Почекаємо поки що він скаже.. Ок?

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+689
|26 Мар 2023
1 Цитировать
Цитата Asher
Тут ти брате Левко не правий..) Ось пояснення Гугла: - Співпраця, співробітництво (фр. collaboration) — спільна діяльність, спільна праця для досягнення мети.

Так в тому то і справа що співпрацювати для досягнення будь якої мети, можуть тільки рівні між собою.

А якщо є сильний і слабший то по суті це вже не співпраця, а "использование сильным слабого, в своих целях". А цього уже, дядько Гугол може   і не сказати...

 

Цитата Asher
Але моє питання було до aureorum.. Почекаємо поки що він скаже.. Ок?

Ок. Нема проблем  і я щеж не відповідав

Старожил
+1698
|26 Мар 2023
0 Цитировать
Цитата levko1
Так в тому то і справа що співпрацювати для досягнення будь якої мети, можуть тільки рівні між собою.

Тоді питання до тебе.. - До Голгофи, диявол и Господь Бог, були рівні за статусом?

Багато розповідати не треба.. тільки - "да", чи - "ні".. Потім, якщо Бог позволить, поспілкуємось..

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+689
|27 Мар 2023
0 Цитировать
Цитата Asher
Тоді питання до тебе.. - До Голгофи, диявол и Господь Бог, були рівні за статусом? Багато розповідати не треба.. тільки - "да", чи - "ні"..

Ну добре "ні".

Старожил
+1698
|27 Мар 2023
0 Цитировать
Цитата levko1
Ну добре "ні".

Гаразд.. Але співробітником по найму у Бога, він все ж може бути? Ні..?

Адже при цьому статус не потрібен.. а лише професійний хист..

З повагою.

***

Ладно. Но сотрудником по найму у Бога, он все же может быть? Нет..? Ведь при этом статус не нужен.. а лишь только профессиональный талант.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+689
|27 Мар 2023
0 Цитировать
Цитата Asher
До Голгофи, диявол и Господь Бог, були рівні за статусом?

Я по твоєму проханню відповів спочатку коротко.Але мене не полишає думка.Яким чином тобі в голову прийшла думка, так задавати запитання.Для мене  воно  звучить дивно  і   якось дикувато.

 

Цитата Asher
Гаразд.. Але співробітником по найму у Бога, він все ж може бути..? Адже при цьому статус не потрібен.. а лише професійний хист..

Якщо коротко:У момент коли він збунтувався проти Бога-тоді і отримав огидну роль, яку і виконує до цьго часу.

Старожил
+1698
|27 Мар 2023
0 Цитировать
Цитата levko1
Але мене не полишає думка.Яким чином тобі в голову прийшла думка, так задавати запитання.Для мене  воно  звучить дивно  і   якось дикувато.

Думка дуже цікава і саме по Біблії.. А ось дикувато виглядає мабуть для тих, хто не вивчає уважно Св.Писання..)

Гаразд.. бачу aureorum напустив туману і чомусь не з`являється, щоб підтримати свою тему.. Давай тоді продовжимо вже с тобою..

Моя думка будується на декількох місцях Писання.

Давай начнем з цього: - ...Настав день, коли сини Божі постали перед Господом. Був серед них і сатана. Господь спитав сатану: «Звідки ти прийшов?» І відповів йому сатана: «Я прийшов, обійшовши землю і обійшовши піднебесну». Господь спитав сатану: «Чи бачив ти Мого слугу Йова? Немає таких, як він, на землі. Він цнотливий і чесний, боїться Бога й цурається зла».

А сатана на те йому відповідає: «Хіба Йов боїться Бога не тому, що має з того якусь вигоду? Хіба не Ти огородив Йова, дім його і все, чим володіє він? Ти благословив труди Йова на успіх, то ж надбання його на землі такі великі. Тільки руку простягни і знищ все, що він має, то він прокляне Тебе просто в вічі».

Господь на те відповів сатані: «Що хочеш, те й роби з усім його майном, проте його самого чіпати не смій». І пішов сатана від Господа.

 

Цитата levko1
коли він збунтувався проти Бога-тоді і отримав огидну роль, яку і виконує до цьго часу

Але по описаному діалогу в книзі Йова, цього не видно.. Навпавки.. - все схоже на взаємну дружню співбесіду.. Типу: - "О, сатана..! Іди-но сюди.. - чай, кава, капучино?". "Ну-у.. і де ж ти був дружище, що бачив..?"  "Давай розкажи Мені по-детальнійше".. и т.д.

Не так?

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+689
|27 Мар 2023
1 Цитировать
Цитата Asher
А ось дикувато виглядає мабуть для тих, хто не вивчає уважно Св.Писання..

(Переходжу із соловїної на ворожу)

Библия не художественная книга, изучать мало, нужно еще (разумеешь ли что читаешь).

 

Цитата Asher
Моя думка будується на декількох місцях Писання.

Пока что вижу только одно место. Как раз его я и предлагаю тем, кто думает что сатана это враг Божий(он враг человека,но не Бога).

 

Цитата Asher
Але по описаному діалогу, цього не видно.. Навпавки.. - все схоже на взаємну дружню співбесіду.. Типу: - "О, сатана..! Сідай.. - чай, кава, капучино?". "Ну-у.. і де ж ти був дружище, що бачив..?" "Давай розкажи Мені детальнійше".. и т.д. Не так?

Нет не так - это уже фантазии.Но и я могу поразмышлять в этом направлении.Когда к примеру ты встречаешь "конченого" наркомана, который сам выбрал, (не думая наперед)свою судьбу. Ты же не пинаешь его ногами, а жалеешь, потому как это человек...

Если смотреть ветхий завет, то как думаю ты заметил, там очень мало говорится о сатане,хотя в пророках, не мало есть образных выражений. Для меня же самим ярким   является приговор в Едеме "будешь питаться прахом, будешь ползать на чреве и   будешь поражен в голову".

Старожил
+3866
|28 Мар 2023
0 Цитировать
Цитата levko1
Здесь тоже можно задать вопрос :"А что Бог ошибся, когда решил выводить евреев из Египта?" Так что я думаю, в какой то мере, как-то даже глупо, задавать подобные вопросы. Потому как кто есть Бог,а кто мы, по сравнению с Ним? 9 Горе тому, кто препирается с Создателем своим, черепок из черепков земных! Скажет ли глина горшечнику: «что ты делаешь?»
Конечно.
и еще насчет евреев в пустыне:
если мы неверны, Он пребывает верен, ибо Себя отречься не может.

-

Т.е. Бог действует согласно Своего завета. Выполняет Свою часть. А то, что с другой стороны завета - люди оказались неверны, и не удается выполнить задуманное -это вина людей, а не Бога...

 

Цитата aureorum
Пс.62:2 Боже! Ты Бог мой, Тебя от ранней зари ищу я... А вы как ищете Бога?

как и другие, так и я - кто как может.

искренность нужна. а некоторым не Бог нужен, а Его благословения. Его дающая рука, а ле лицо.

много можно писать, но тема ведь не об этом.

 

Цитата Asher
Питання таке: - Бог співрацює з дияволом?

в жодній мірі.яка спільнота темряви та світла, Христа з Веліаром.

хоча є ідея, що оскільки Бог має владу над сатаною, то в певній мірі контролює його. але ще помилкова ідея.

якщо людина грішить, вона йде під владу сатани і смерті..... і Бог як правило не може цьому завадити, заборонити сатані....

але, зрозуміло , хто праведний у Христі - має право протистояти сатані, відносно свого життя, в Імʼя Ісуса Христа.

тим не мерше, на даний момент Господь прямим чином не впливає на сатану. і йому дана влада на землі, на жаль. але це необхідно. щоб люди мали право вибору....

Старожил
+1698
|28 Мар 2023
0 Цитировать
Цитата levko1
Пока что вижу только одно место.

Є ще два.. Порозмовляємо по ним потім.. якщо Бог позволить.

 

Цитата levko1
Нет не так - это уже фантазии.Но и я могу поразмышлять в этом направлении.Когда к примеру ты встречаешь "конченого" наркомана, который сам выбрал, (не думая наперед)свою судьбу. Ты же не пинаешь его ногами, а жалеешь, потому как это человек...

Тоді можна я "офразую" твою думку..? Дякую..)

- Серед братів у Христі, зайшов в зібрання також кончений наркоман.. Пастирь значить до нього - "О привіт.. де був, де ходив по яких полях.. що курив, що в вену колов і що ти бачив". Нарик йому у відповідь: - "Да ось ходив я всюди по полям, ярам та лукам.. навіть піднімався в гори і бачив багато чого..". Пастирь йому на це - "А ти бачим мого слугу levko1..? Немає таких, як він, на всій землі. Він цнотливий і чесний, боїться Бога й цурається зла..". Нарик йому у відповідь - "Але ж це лише тому, що ти його плекаєш і захищаеш на всіх шляхах.. Віддай його мені і тоді побачиш яким він стане..". Пастирь уважно подивився на "конченого наркомана" і каже: - "Гаразд.. йди і сади його на свою голку, але не вбивай до смерті".. І пішов значит цей наркоман радісний, що мрія його здійснилась..

Ну як тобі це? Погоджуюсь, виглядає не зовсім реалістично.. але погодься і ти.. - При цьому описаному діалозі - ні найменшого осуду чи попередження його "конченого" стану.. ні найменшого докору за його злі справи та погублені людські душі.. Да взагалі - нічого поганого про ворога душ людських.. Ну прям зайшов на побачення майстер, по відбору кадрів для Бога.. І зверни увагу, все це при "свідках і в святому зібранні".. Що скажеш брате?

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Гость
0
|28 Мар 2023
0 Цитировать

Этого хочет дьявол, чтобы люди так думали.

Писатель
+12
|28 Мар 2023
0 Цитировать
Цитата Asher
П.С. А можна aureorum, я теж задам тобі питання.. ок? Питання таке: - Бог співрацює з дияволом? Заздалегідь дякую за коротку і чесну відповідь.. З повагою.

т.т. чи є вони спільниками ? Ні.

Писатель
+12
|28 Мар 2023
0 Цитировать
Цитата blueberry
зачем же вы их описали одинаково с точностью до противоположности? у вас ошибка - "неосуществление ожидаемого" у павла вера - "осуществление ожидаемого" с какой целью тогда вы описываете ошибку как противополозгность вере, если тут же утверждаете что они "несравнимы"?

Нельзя сравнивать то что вы пытаетесь сравнивать и делать из этого выводы. То что писал Павел еще понять надо, что он имел  ввиду. Явно не то что вы себе представляете. Если бы каждый во что то верил, а после это происходило так как он верит то наступил бы хаос.

Писатель
+12
|28 Мар 2023
0 Цитировать

Значит искать это и означает познавать Его. И потому не имеет значение, что Он выше нас и что разум Его неииследим. Так ведь?

 

Цитата алеб
как и другие, так и я - кто как может. искренность нужна. а некоторым не Бог нужен, а Его благословения. Его дающая рука, а ле лицо. много можно писать, но тема ведь не об этом.
Старожил
+1698
|29 Мар 2023
0 Цитировать
Цитата aureorum
т.т. чи є вони спільниками ? Ні.

Обґрунтуй, будь ласка.. Але перед цим уважно прочитай Иова 1:6-12; та 2Хронік 18:18-21; .. а також мої відповіді до levko1..

А потім ще.. гарно подумай і дай теж ґрунтовну відповідь: - Чому Святий Дух повів Ісуса на випробування, не до кого іншого а саме до диявола?

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
+3866
|29 Мар 2023
1 Цитировать
Цитата aureorum
Значит искать это и означает познавать Его. И потому не имеет значение, что Он выше нас и что разум Его неииследим. Так ведь?

человек не может познать Бога, как горшок не может исследовать и познавать горшечника.

Но. Бог открывается Сам - давая Свой разум тем, кто крещен в Него, стал Его частью, грубо говоря. Стал новым творением в Нем...

Но нужна вера и искренность. Всякий приходящий к Нему должен веровать, что Он есть... Т.е. со стороны человека должно быть желание (стремление к Нему). и все. И любовь к Нему.

Слава Богу - Он не закрыт от нас.

Старожил
+1698
|29 Мар 2023
1 Цитировать
Цитата алеб
человек не может познать Бога, как горшок не может исследовать и познавать горшечника.

Ось з цим я згоден на всі 100.. Багато чого з написаного в Біблії, стане зрозумілим мабуть тільки на Небі..

**

Вот с этим я согласен все 100. Поэтому вся Библия станет понятной наверное только на Небесах.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Писатель
+12
|30 Мар 2023
0 Цитировать
Цитата Asher
Обґрунтуй, будь ласка.. Але перед цим уважно прочитай Иова 1:6-12; та 2Хронік 18:18-21; .. а також мої відповіді до levko1.. А потім ще.. гарно подумай і дай теж ґрунтовну відповідь: - Чому Святий Дух повів Ісуса на випробування, не до кого іншого а саме до диявола? З повагою.

Це зовсім інші відносини. Тут немає співпраці. Тут ті ситуації, коли Бог використовує ворога для досягнення своїх цілей.

Писатель
+12
|30 Мар 2023
0 Цитировать

Ну почему же нет? Заповедано 1Пар.16:11 взыщите Господа и силы Его, ищите непрестанно лица Его. Так, что задача христиан познавать Бога.

 

Цитата алеб
человек не может познать Бога, как горшок не может исследовать и познавать горшечника.
Старожил
+1698
|31 Мар 2023
1 Цитировать
Цитата aureorum
Це зовсім інші відносини. Тут немає співпраці. Тут ті ситуації, коли Бог використовує ворога для досягнення своїх цілей.

Хм-м, гарна версія.. але погодься, що з теми діалогу все виглядає зовсім інакше. Тим паче, версія про використання Богом ворога для досягнення своїх цілей, звучить не дуже гарно.. особливо коли все це про самого Господа Бога. Також дуже сумнівно.. що ворог буде працювати собі на шкоду, та ще й смертельну. Думаю так.

Інші версії є..?

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Местный
+7
|1 Апр 2023
0 Цитировать

Бог не ошибается. это по сути не возможно для того, кто знает будущее.

Писатель
+12
|1 Апр 2023
0 Цитировать
Цитата AlexeyV
Бог не ошибается. это по сути не возможно для того, кто знает будущее.

В одной строке сразу два утверждения. Про будущее здесь говорить не будем. А почему Бог не ошибается?

Местный
+7
|1 Апр 2023
1 Цитировать
Цитата aureorum
В одной строке сразу два утверждения.

они из одной логической цепочки.

 

Цитата aureorum
А почему Бог не ошибается?

Потому что знает наперёд что и что влечёт. Вы бы ошибались, имея такую способность?

Писатель
+12
|1 Апр 2023
0 Цитировать
Цитата AlexeyV
Потому что знает наперёд что и что влечёт.

Тогда почему Бог иногда сожалеет о том что сделал?

Местный
+7
|1 Апр 2023
0 Цитировать
Цитата aureorum
Тогда почему Бог иногда сожалеет о том что сделал?

бедность языка.

Старожил
+1
|3 Апр 2023
0 Цитировать

Бог не помиляється Він тільки не може порушити своє слово

Бог обично не ошибается а ми ошибаемся

God is true, all the glory to Him

Бог є любов і Він любить правду, Бог есть любовь и Он любит правду, God is love and He likes truth, glory to Jesus Christ
Старожил
olo
-833
|3 Мая 2023
0 Цитировать
Цитата Asher
Господь на те відповів сатані: «Що хочеш, те й роби

ИИСУСУ ТАК НЕ СКАЗАВ,НО ВЫПИЙ СИЮ ЧАШУ... шАЙТАНУ ДАЛ СВОБОДУ ВЫБОРА, А ИИСУСУ НЕ ДАЛ. 

“Во имя Господа, Бога Израиля: Михаэль справа от меня, Габриэль слева, Уриэль передо мной, Рафаэль позади меня, а над моей головой – Шехина Господня.”
Старожил
+1698
|3 Мая 2023
1 Цитировать
Цитата olo
ИИСУСУ ТАК НЕ СКАЗАВ,НО ВЫПИЙ СИЮ ЧАШУ... шАЙТАНУ ДАЛ СВОБОДУ ВЫБОРА, А ИИСУСУ НЕ ДАЛ

Щоб в цьому сенсі все розуміти правильно olo.. требе дуже уважно вичати Біблію, а не рашистську інформацію з кремлівської зомбоскриньки.

З повагою.

... и познаете истину, и истина сделает вас свободными. (Иоан.8:32;)
Старожил
olo
-833
|3 Мая 2023
0 Цитировать

если Ты Сын Божий, бросься вниз, ибо написано: «Ангелам Своим заповедает о Тебе, и на руках понесут Тебя,
не Иешуа Иосифович згрёб шайтана в охапку  и переёс его на крыло храма,но шайтан.
Это о том кто кому "Рабинович".

“Во имя Господа, Бога Израиля: Михаэль справа от меня, Габриэль слева, Уриэль передо мной, Рафаэль позади меня, а над моей головой – Шехина Господня.”
Старожил
+600
|3 Мая 2023
0 Цитировать
Цитата olo
Иешуа Иосифович

У меня такое впечатление, что если бы Вы  жили во времена земной жизни Иисуса, Вы бы Его по плечу хлопали. По-свойски, так сказать.

«И как хотите, чтобы с вами поступали люди, так и вы поступайте с ними.» /От Луки 6:31/
1 2 3 4 5

Бог ошибается?

Фото вставляйте н-р через сайт imageup.ru.  Нет русской клавиатуры - используйте транслит.

Если Вы зарегистрированы